Fun Sports Brasov : Organizare Competitii Sportive, Cantonamente, Impresariat sportiv, Organizare Activitati Stiintifice in Domeniul Sportului
Noutati
Parteneri

 

Turneul National de Junioare 2015 - Fotbal Feminin

 

 

Federatia Romana de Fotbal

Comisia de Fotbal Feminin

 

TURNEUL NATIONAL DE JUNIOARE 2015

Fotbal Feminin

19 -21.06.2015 Brasov

 

Echipe participante U12 

Armonia Falticeni

Universitatea Alexandria

Vasas Odorheiul Secuiesc

CSS  Sinaia

Real Craiova

Ladies Targu Mures

Independenta Baia Mare

Viitorul 2013 Drobeta  

 

Echipe participante la U14

 Armonia Falticeni

Olimpia Cluj – Napoca

Universitatea Alexandria

Tinere Sperante Bucuresti

Femina Odorheiul Secuiesc

Fair Play Bucuresti

Vasas Odorheiul Secuiesc

CSS Targoviste

Heniu Prundu Bargaului

Navobi Iasi

Real Craiova

Ladies Targu Mures

Independenta Baia Mare

Viitorul 2013 Drobeta   

 

U 12

  

Seria A                                                

1A . Real Craiova      

2A. Independenta Baia Mare                

3A. Univ. Alexandria                     

4A. Vasas  Odorheiul Secuiesc            

 

Seria B

1B. Ladies Targu Mures

2B. Armonia Falticeni

3B. Viitorul Drobeta 2013

4B. CSS Sinaia

 

TEREN 1- sintetic

SAMBATA 20.06.2015


Ora incepere

Partida

Echipe

Scor

9

1A-4A

Real Craiova -  Vasas  Odorheiul Secuiesc

 0 - 3

9.30

1B-4B

Ladies Targu Mures -  CSS Sinaia

 1 - 1

10

2A-3A

Independenta Baia Mare -  Univ. Alexandria

 0 - 7

10.30

2B-3B

Armonia Falticeni -  Viitorul Drobeta 2013

 10 - 0

16

1A-3A

Real Craiova -  Univ. Alexandria

 0 - 2

16.30

1B-3B

Ladies Targu Mures -  Viitorul Drobeta 2013

 10 - 0

17

2A-4A

Independenta Baia Mare -  Vasas  Odorheiul Secuiesc

 0 - 4

17.30

2B-4B

Armonia Falticeni -  CSS Sinaia

 1 - 0

18

1A-2A

Real Craiova -  Independenta Baia Mare         

 1 - 0

18.30

1B-2B

Ladies Targu Mures -  Armonia Falticeni

 0 -2

19

3A-4A

Univ. Alexandria -  Vasas  Odorheiul Secuiesc

 1 - 3

19.30

3B-4B

Viitorul Drobeta 2013 -  CSS Sinaia

 0 - 10

 

 

 

 

 

 

 

 

Dupa jocurile din grupe se face un clasament final pentru fiecare serie cu locuri de la 1 la 4.

 

Duminica

Partida

Ora incepere

 

    TEREN 1- sintetic

4-4

9

 

 

3-3

9.30

 

 

2-2

10

 

 

1-1

10.30

 

 

U 14

Seria A                                                                         

1. CSS Targoviste (locul I – 2014  )

2. Armonia Falticeni                                                             

3. Ladies Targu Mures                                                         

4. Fair Play Bucuresti                                                                     

5. Viitorul Drobeta 2013                                             

6. Femina Odorheiul Secuiesc                                                     

7. Universitatea Alexandria                      

 

Seria B      

1. Olimpia Cluj (locul II  -2014 )

2. Vasas Odorheiul Secuiesc        

3. Independenta Baia Mare

4. Heniu Prundu Bargaului

5. Real Craiova

6. Navobi Iasi

7. Tinere Sperante Bucuresti

 

 

Vineri 19.06.2015

 SERIA A

Partida

Ora incepere

ECHIPE

SCOR

2-7

16

Armonia Falticeni - Universitatea Alexandria

1 - 6

3-6

16.30

Ladies Targu Mures - Femina Odorheiul Secuiesc

0 - 2

4-5

17

 

Fair Play Bucuresti - Viitorul Drobeta 2013          

0 - 3

7-1

17.30

Universitatea Alexandria - CSS Targoviste

3 - 3

6-2

18

Femina Odorheiul Secuiesc - Armonia Falticeni

0 - 1

3-4

18.30

Ladies Targu Mures - Fair Play Bucuresti

1 - 0

5-1

19

Viitorul Drobeta 2013 - CSS Targoviste

1 - 2

 

Seria B                      

Partida

Ora incepere

ECHIPE

SCOR

2-7

16

Vasas Odorheiul Secuiesc - Tinere Sperante Bucuresti

10 - 0

3-6

16.30

Independenta Baia Mare - Navobi Iasi

2 - 0

4-5

17

Heniu Prundu Bargaului - Real Craiova

0 - 0

7-1

17.30

Tinere Sperante Bucuresti - Olimpia Cluj

2 - 7

6-2

18

Navobi Iasi - Vasas Odorheiul Secuiesc

2 - 4

3-4

18.30

Independenta Baia Mare - Heniu Prundu Bargaului

1 - 4

5-1

19

Real Craiova - Olimpia Cluj

3 - 1

 

SAMBATA 20.06.2015

SERIA A

1. CSS Targoviste

2. Armonia Falticeni                                                             

3. Ladies Targu Mures                                                         

4. Fair Play Bucuresti                                                                     

5. Viitorul Drobeta 2013                                             

6. Femina Odorheiul Secuiesc                                                     

7. Universitatea Alexandria

  

Partida

Ora incepere

Echipe

Scor

2-3

9

Armonia Falticeni - Ladies Targu Mures

 1 - 2

6-7

9.30

Femina Odorheiul Secuiesc - Universitatea Alexandria

 0 - 6

4-2

10

Fair Play Bucuresti - Armonia Falticeni

 0 - 4

5-3

10.30

Viitorul Drobeta 2013 - Ladies Targu Mures

 2 -2

1-6

11

CSS Targoviste - Femina Odorheiul Secuiesc

 1 - 0

7-5

11.30

Universitatea Alexandria - Viitorul Drobeta 2013

 7 - 0

3-1

12

Ladies Targu Mures - CSS Targoviste

 3 - 2

6-4

15.30

Femina Odorheiul Secuiesc - Fair Play Bucuresti

 3 - 0

7-3

16

Universitatea Alexandria - Ladies Targu Mures

 2 -5

2-5

16.30

Armonia Falticeni - Viitorul Drobeta 2013

 1 - 0

4-7

17

Fair Play Bucuresti - Universitatea Alexandria

 0 - 14

1-2

17.30

CSS Targoviste - Armonia Falticeni

 1 - 3

5-6

18

Viitorul Drobeta 2013 - Femina Odorheiul Secuiesc

 1 - 5

1-4

18.30

CSS Targoviste - Fair Play Bucuresti

 1 - 4

 

Seria B      

1. Olimpia Cluj

2. Vasas Odorheiul Secuiesc        

3. Independenta Baia Mare

4. Heniu Prundu Bargaului

5. Real Craiova

6. Navobi Iasi

7. Tinere Sperante Bucuresti

 

Partida

Ora incepere

Echipe

Scor

2-3

9

Vasas Odorheiul Secuiesc - Independenta Baia Mare

 0 - 3

6-7

9.30

Navobi Iasi - Tinere Sperante Bucuresti

 6 - 0

4-2

10

Heniu Prundu Bargaului - Vasas Odorheiul Secuiesc

 1 - 3

5-3

10.30

Real Craiova - Independenta Baia Mare

 1 - 6

1-6

11

Olimpia Cluj - Navobi Iasi

 1 - 0

7-5

11.30

Tinere Sperante Bucuresti - Real Craiova

 1 - 6

3-1

12

Independenta Baia Mare - Olimpia Cluj

 1 - 4

6-4

15.30

Navobi Iasi - Heniu Prundu Bargaului

 2 - 2

7-3

16

Tinere Sperante Bucuresti - Independenta Baia Mare

 10 - 1

2-5

16.30

Vasas Odorheiul Secuiesc - Real Craiova

 3 - 1

4-7

17

Heniu Prundu Bargaului - Tinere Sperante Bucuresti

 4 - 0

1-2

17.30

Olimpia Cluj - Vasas Odorheiul Secuiesc

 1 - 2

5-6

18

Real Craiova - Navobi Iasi

 1 - 2

1-4

18.30

Olimpia Cluj - Heniu Prundu Bargaului

 2 - 5


Duminica 21.06.2015

Partida

Ora incepere

Ora final

SCOR

7A-7B

8.30

8.55

 

6A-6B

9

9.25

 

5A-5B

9.30

9.55

 

4A-4B

10

10.25

 

3A-3B

10.30

10.55

 

2A-2B

11

11.25

 

1A-1B

11.30

11.55

 

 

 

TURNEUL NATIONAL DE JUNIOARE 2015

Fotbal Feminin

19 -21.06.2015 Brasov

 

Echipe participante U 12 :

 

Armonia Falticeni,                          

Universitatea Alexandria                                    

Vasas Odorheiul Secuiesc            

CSS  Sinaia

Real Craiova                                   

Ladies Targu Mures

Independenta Baia Mare               

Viitorul 2013 Drobeta 


Seria A:                                                

1. A . Real Craiova      

2. A. Independenta Baia Mare                

3. A. Univ. Alexandria                     

4. A. Vasas  Odorheiul Secuiesc            

 

Seria B:

 

1. B. Ladies Targu Mures

2. B. Armonia Falticeni

3. B. Viitorul Drobeta 2013

4. B. CSS Sinaia

 

 

Echipe participante U 14

 

Seria A                                                                         

1. CSS Targoviste( locul I – 2014  )

2. Armonia Falticeni                                                             

3. Ladies Targu Mures                                                         

4. Fair Play Bucuresti                                                                     

5. Viitorul Drobeta 2013                                             

6. Femina Odorheiul Secuiesc                                                     

7. Universitatea Alexandria                      

 

Seria B      

 

1. Olimpia Cluj – cap de serie ( locul II  -2014 )

2. Vasas Odorheiul Secuiesc        

3. Independenta Baia Mare

4. Heniu Prundu Bargaului

5. Real Craiova

6. Navobi Iasi

7. Tinere Sperante Bucuresti

 

Cateva precizari in legatura cu desfasurarea competitiei:

 

-           Elevele pot participa pe baza de legitimatie, sau tabel( in acest caz, conditia esentiala este sa aiba domiciliul in judetul de provenienta al clubului ).

-          Este obligatorie viza medicala individuala pe tabel / legitimatie, sau adeverinta medicala .

-          Este obligatorie prezentarea unui act de identitate sau certificat de nastere ( copie sau original )

-          Fiecare conducator de delegatie va raspunde de  comportamentul echipei  in hotel si pe terenul de joc.

-          In cazul constatarii unor abateri de la un comportament cuviincios sau se constata instigari la violenta, injurii sau alte conduite de acest gen, coordonatorul de proiect poate lua decizia excluderii din competitie cu suportarea tuturor cheltuielilor de catre cei in culpa.

-          Deoarece este un turneu de dezvoltare a fotbalului feminin, arbitrajele vor fi asigurate de catre tehnicieni de specialitate

 

Alin Cioban

Coordonator Proiect

 

Inscriere

 

CLASAMENT  U 12 in grupe

SERIA A

Pozitia

Echipa

MJ

V

E

I

PCT

1.

Vasas  Odorheiul Secuiesc

3

3

0

0

9

      2.

Univ. Alexandria

3

2

0

1

6

      3.

Independenta Baia Mare

3

1

0

2

3

      4.

Real Craiova

3 0 0 3 0

SERIA B

 

Pozitia

Echipa

MJ

V

E

I

PCT

1.

Armonia Falticeni 3
3
0
0
9

2.

CSS Sinaia 3
1
1
1
4

3.

Ladies Targu Mures 3
1
1
0
4

4.

Viitorul Drobeta 2013 3  0 0 3 0

 

CLASAMENT  U 12 FINAL

SERIA A

Pozitia

Echipa

1.

Vasas  Odorheiul Secuiesc

      2.

Armonia Falticeni

      3.

CSS Sinaia

      4.

Univ. Alexandria

        5 Ladies Targu Mures
        6 Independenta Baia Mare
        7 Real Craiova

CLASAMENT  U 14 FINAL

SERIA A

Pozitia

Echipa

1.

Vasas Odorheiul Secuiesc

2.

Universitatea Alexandria

3.

Independenta Baia Mare

4.

CSS Targoviste

5.

Heniu Prundu Bargaului

6.

Armonia Falticeni
        7 Real Craiova
       8 Femina Odorheiul Secuiesc
       9 Navobi Iasi
       10 Ladies Targu Mures
       11 Olimpia Cluj
       12 Viitorul Drobeta 2013
       13 Fair Play Bucuresti
       14 Tinere Sperante Bucuresti

CLASAMENT  U 14 in grupe

SERIA A

Pozitia

Echipa

MJ

V

E

I

PCT

1.

Universitatea Alexandria 6 4 1 1 13

2.

CSS Targoviste 6 4 1 1 13

3.

Armonia Falticeni
6 4 0 2 12

4.

Femina Odorheiul Secuiesc 6 3 0 3 9

5.

Ladies Targu Mures 6 2 1 3 7

6.

Viitorul Drobeta 2013 6 1 1 4 4
        7 Fair Play Bucuresti 6 1 0 5 3

SERIA B

Pozitia

Echipa

MJ

V

E

I

PCT

1.

Vasas Odorheiul Secuiesc
6 5 0 1 15

2.

Independenta Baia Mare 6 3 2 1 11

3.

Heniu Prundu Bargaului 6 3 0 3 9

4.

Real Craiova 6 3 0 3 9

5.

Navobi Iasi 6 2 1 3 7

6.

Olimpia Cluj 6 2 1 3 7
        7. Tinere Sperante Bucuresti 6 1 0 5 3

Clientrul Dvs. de internet este vechi si nu va putea fi folosit pentru a vedea corespunzator noile pagini de internet.

Pentru a vizualiza corect pagina noastra va recomandam sa descarcati si sa instalati gratuit unul din urmatoarele browsere