Fun Sports Brasov : Organizare Competitii Sportive, Cantonamente, Impresariat sportiv, Organizare Activitati Stiintifice in Domeniul Sportului
Noutati
Parteneri

 

Cupa Funsports Volei Editia a 5-a

 

 

CS Transilvania Brasov si FunSports, in colaborare cu Federatia Romana de Volei si Universitatea Transilvania,  organizeaza  la Brasov, in perioada  18 – 23 august 2015, cea de a  V-a editie a Turneului National de Volei pentru juniori, cadeti, sperante -  feminin si masculin Cupa FunSports 2015.


 

  

TURNEUL NATIONAL DE VOLEI

Cupa FunSports

Editia a V-a, Brasov 2015

 

Duminica 23 august 2015

Teren 1

37

09:00

 

 

 

 

38

10:15

J. m

CS NICU GANE FALTICENI

CSS BUZAU

 2-0

39

11:30

J.f

CS MUSCELUL CAMPULUNG

ACS AGROLAND TIMISOARA

 0-2

40

12:45

J.f

CS DACIA MIOVENI

CSS BACAU

 1-2

41

14:00

J.f

CSS UNIREA IASI

CSM DANUBIU  TULCEA

 0-2

42

15:15

J.f

BRAVOL BRASOV

CSS TURDA

 0-2

 

Teren 2

35

09:00

Sp.f

CS SOIMI LIPOVA

CSM PLOIESTI

 0-2

36

10:15

Cad.f

CS VOLEI 2004 CONSTANTA

CSS UNIREA IASI

 0-2

37

11:30

Sp.f

CS DACIA MIOVENI

CSS SLATINA*

 2-1

38

12:45

Cad.f

ACS AGROLAND TIMISOARA

CSM PLOESTI

 2-0

39

14:00

Cad.f

CS MUSCELUL CAMPULUNG

CSS SLATINA

 2-0

40

15:15

Sp.f

CS DINAMO ROMPREST BUCURESTI

CS Volei 2004  CONSTANTA

 2-0

 

 

 

16:30

FESTIVITATEA DE PREMIERE

 

 

 

 

Teren 1 – Colina Universitatii

 

JUNIOARE (J.f)

 

JUNIORI (J.m)

1

CSS TURDA

1

CSS Buzau

2

CSM DANUBIU  TULCEA

2

CTF Mihai I Bucuresti

3

CSS BACAU

3

BRAVOL CSU Brasov

4

CS MUSCELUL CAMPULUNG

4

CS Nicu Gane Falticeni

5

CS DACIA MIOVENI

 

 

6

CSS UNIREA IASI

 

 

7

BRAVOL BRASOV

 

 

8

ACS AGROLAND TIMISOARA

 

 

 

Nr.

Crt.

Ora

Categoria

Meciul

Rezultat

Miercuri 19 august 2015

1

09:00

J.f

CSS TURDA

ACS AGROLAND TIMISOARA

 2-0

2

10:15

J.f

CSM DANUBIU  TULCEA

BRAVOL BRASOV

 2-0

3

11:30

J.f

CSS BACAU

CSS UNIREA IASI

 2-0

4

12:45

J. m

CSS BUZAU

CS NICU GANE FALTICENI

 0-2

5

14:00

J.f

CS MUSCELUL CAMPULUNG

CS DACIA MIOVENI

 1-2

6

15:15

J. m

CSS BACAU

ACS AGROLAND TIMISOARA

 0-2

7

16:30

J.f

CTF MIHAI I BUCURESTI

CSS Buzau

 2-0

8

17:45

J.f

CS MUSCELUL CAMPULUNG

CSM DANUBIU  TULCEA

 0-2

9

19:00

J. m

CS NICU GANE FALTICENI

CTF Mihai I Bucuresti

 2-1

Joi 20 august 2015

10

09:00

J.f

ACS AGROLAND TIMISOARA

CS DACIA MIOVENI

 2-0

11

10:15

J.f

CSS UNIREA IASI

CS MUSCELUL CAMPULUNG

 2-1

12

11:30

J.f

BRAVOL BRASOV

CSS BACAU

 1-2

13

12:45

J.f

CSS TURDA

CSM DANUBIU  TULCEA

 0-2

14

14:00

J. m

CSS BUZAU

CTF MIHAI I BUCURESTI

 0-2

15

15:15

J. m

CTF MIHAI I BUCURESTI

CS NICU GANE FALTICENI

 2-0

16

16:30

J.f

CS DACIA MIOVENI

CSS TURDA

 0-2

17

17:45

J.f

CSS UNIREA IASI

BRAVOL BRASOV

 0-2

18

19:00

J. m

CSS BUZAU

CS NICU GANE Falticeni

 0-2

Vineri 21 august 2015

19

09:00

J.f

CSM DANUBIU  TULCEA

ACS AGROLAND TIMISOARA

 1-2

20

10:15

J.f

CSS BACAU

CSS TURDA

 0-2

21

11:30

J.f

CS MUSCELUL CAMPULUNG

BRAVOL BRASOV

 0-2

22

12:45

J.f

CS DACIA MIOVENI

CSS UNIREA IASI

 0-2

23

14:00

J. m

CTF MIHAI I BUCURESTI

CSS BUZAU

 2-0

24

15:15

J. m

CS NICU GANE FALTICENI

CTF MIHAI I BUCURESTI

 0-2

25

16:30

J.f

ACS AGROLAND TIMISOARA

BRAVOL BRASOV

 2-0

26

17:45

J.f

CSS TURDA

CSS UNIREA IASI

 2-0

27

 

 

 

 

 

Sambata 22 august 2015

28

09:00

J.f

ACS AGROLAND TIMISOARA

CSS UNIREA IASI

 2-0

29

10:15

J.f

BRAVOL BRASOV

CS DACIA MIOVENI

 1-2

30

11:30

J.f

CSS TURDA

CS MUSCELUL CAMPULUNG

 2-0

31

12:45

J.f

CSM DANUBIU  TULCEA

CSS BACAU

 0-2

32

14:00

J. m

CTF MIHAI I BUCURESTI

CSS BUZAU

 2-0

33

15:15

J. m

CSS BUZAU

CS NICU GANE FALTICENI

 0-2

34

16:30

J.f

CSM DANUBIU  TULCEA

CS DACIA MIOVENI

 2-1

35

17:45

J.f

CSS BACAU

CS MUSCELUL CAMPULUNG

 2-0

36

 

 

 

 

 

Duminica 23 august 2015

37

09:00

Sp.f

 

 

 

38

10:15

J. m

CS NICU GANE FALTICENI

CSS BUZAU

 

39

11:30

J.f

CS MUSCELUL CAMPULUNG

ACS AGROLAND TIMISOARA

 

40

12:45

J.f

CS DACIA MIOVENI

CSS BACAU

 

41

14:00

J.f

CSS UNIREA IASI

CSM DANUBIU  TULCEA

 

42

15:15

J.f

BRAVOL BRASOV

CSS TURDA

 

 

16:30

FESTIVITATEA DE PREMIERE

 

Teren 2 – Colina Universitatii

 

 

CADETE (cad.f)

 

SPERANTE (Sp.f)

1

ACS AGROLAND  TIMISOARA

1

CS DINAMO ROMPREST BUCURESTI

2

CS MUSCELUL CAMPULUNG

2

CS SOIMI LIPOVA

3

CSS SLATINA

3

CSM PLOIESTI

4

CSM PLOIESTI

4

CS DACIA MIOVENI

5

CSS UNIREA IASI

5

CS Volei 2004  CONSTANTA

6

BRAVOL BRASOV

6

CSS SLATINA

   7

CS Volei 2004 CONSTANTA

 

 

 

 

Nr.

Crt.

Ora

Categoria

Meciul

Rezultat

Miercuri 19 august 2015

1

09:00

Sp.f

CS DINAMO ROMPREST BUCURESTI

CSS SLATINA

 2-0

2

10:15

Sp.f

CS SOIMII LIPOVA

CS VOLEI 2004 CONSTANTA

 0-2

3

11:30

Sp.f

CSM PLOIESTI

CS DACIA MIOVENI

 0-2

4

12:45

Cad.f

CS MUSCELUL CAMPULUNG

CS VOLEI 2004 CONSTANTA

 2-1

5

14:00

Cad.f

CSS SLATINA

BRAVOL BRASOV

 2-1

6

15:15

Cad.f

CSM PLOIESTI

CSS UNIREA IASI

 0-2

7

16:30

Cad.f

ACS AGROLAND

BRAVOL BRASOV

 2-0

8

17:45

Sp.f

CS VOLEI 2004 CONSTANTA

CS DINAMO ROMPREST BUCURESTI

 1-2

9

19:00

Cad.f

CS VOLEI 2004 CONSTANTA

CSS SLATINA

 2-0

Joi 20 august 2015

10

09:00

Cad.f

BRAVOL BRASOV

CSM PLOIESTI

 2-0

11

10:15

Sp.f

CSS SLATINA

CS DACIA MIOVENI

 2-1

12

11:30

Cad.f

ACS AGROLAND Timisoara

CS MUSCELUL CAMPULUNG

 2-0

13

12:45

Sp.f

CS VOLEI 2004 CONSTANTA

CSM PLOIESTI

 2-0

14

14:00

Sp.f

CS DINAMO ROMPREST BUCURESTI

CS SOIMII LIPOVA

 2-0

15

15:15

Cad.f

CSS UNIREA IASI

ACS AGROLAND TIMISOARA

 0-2

16

16:30

Cad.f

CSVOLEI 2004 CONSTANTA

BRAVOL BRASOV

 2-0

17

17:45

Sp.f

CSM PLOIESTI

 CSS SLATINA

 0-2

Vineri 21 august 2015

18

09:00

Sp.f

CS SOIMII LIPOVA

CSS SLATINA

 0-2

19

10:15

Sp.f

CS DACIA MIOVENI

CS VOLEI 2004 CONSTANTA

 0-2

20

11:30

Cad.f

CSM PLOIESTI

CS VOLEI 2004 CONSTANTA

 0-2

21

12:45

Sp.f

CSM PLOIESTI

CS DINAMO ROMPREST BUCURESTI

 0-2

22

14:00

Cad.f

CSS SLATINA

ACS AGROLAND TIMISOARA

 0-2

23

15:15

Cad.f

CS UNIREA IASI

BRAVOL BRASOV

 2-0

24

16:30

Sp.f

CS DACIA MIOVENI

CS SOIMII LIPOVA

 2-0

25

17:45

Cad.f

CSM PLOIESTI

CS MUSCELUL CAMPULUNG

 0-2

Sambata 22 august 2015

26

09:00

J. m

BRAVOL  CSU Brasov

CTF MIHAI I BUCURESTI

 0-2

27

10:15

Cad.f

CSS UNIREA IASI

CSS SLATINA

 2-0

28

11:30

Cad.f

ACS AGROLAND TIMISOARA

CS VOLEI 2004 CONSTANTA

 2-0

29

12:45

Cad.f

BRAVOL BRASOV

CS MUSCELUL CAMPULUNG

 1-2

30

14:00

Sp.f

CSS SLATINA

CS VOLEI 2004 CONSTANTA

 0-2

31

15:15

Sp.f

CS DINAMO ROMPREST BUCURESTI

CS DACIA MIOVENI

 2-0

32

16:30

Sp.f

CS SOIMII LIPOVA

CSM PLOIESTI

 0-2

33

17:45

Cad.f

CSS SLATINA

CSM PLOIESTI

 2-0

34

19:00

Cad.f

CS MUSCELUL CAMPULUNG

CSS UNIREA IASI

 2-0

 

 

 

 

 

 

Duminica 23 august 2015

35

09:00

Sp.f

LOC 5

LOC6

 

36

10:15

Cad.f

CS VOLEI 2004 CONSTANTA

CSS UNIREA IASI

 

37

11:30

Sp.f

LOC 3

LOC 4

 

38

12:45

Cad.f

ACS AGROLAND TIMISOARA

CSM PLOESTI

 

39

14:00

Cad.f

CS MUSCELUL CAMPULUNG

CSS SLATINA

 

40

15:15

Sp.f

LOC 1

LOC 2

 

 

16:30

FESTIVITATEA DE PREMIERE

             

 

 

 

 

 

           CS Transilvania Brasov si FunSports, in colaborare cu Federatia Romana de Volei si Universitatea Transilvania,  organizeaza  la Brasov, in perioada  18 – 23 august 2015, cea de a  V-a editie a Turneului National de Volei pentru juniori, cadeti, sperante -  feminin si masculin Cupa FunSports 2015.

 

OBIECTIVELE TURNEULUI:

- promovarea voleiului la noi in tara;

- asigurarea unor conditii alternative de antrenament si pregatire pentru cluburi

- cresterea spiritului competitional

- crearea unei ierarhii valorice ca preambul la campionatele nationale

 

Turneul este organizat sub tutela Federatiei Romane de Volei si se va desfasura in conformitate cu regulile si regulamentele de joc impuse de aceasta.

 

CATEGORII SPORTIVE:

-         Juniori, cadeti, sperante feminin si masculin.

 

ORGANIZATORII ASIGURA:

-   Accesul echipelor la salile de sport pe toata durata turneului;

-   Servicii de arbitraj;

-   Servicii de asistenta medicala;

-   Premii, cupe, medalii, diplome;

-   Dineu oficial si petrecerea sportivilor;

-   Informatii la cald (stiri, rezultate, foto-video) pe site-ul competitiei www.cupafunsports.ro 

 

Organizatorii asigura, la cerere, un stagiu de pregatire inaine de turneu, in aceleasi conditii si in aceleasi locatii.

 

 

REGULAMENT

Cupa FunSports VOLEI 2015

Turneul National de Volei – Cupa FunSports 2015 se va disputa in conformitate cu normele Federatiei Romane de Volei.

 Sistem competitional

Se vor alcatui grupe in functie de numarul de echipe inscrise in turneu, iar jocurile vor fi stabilite conform tabelei Berger.

 Durata jocurilor

Fiecare joc se va disputa dupa sistemul ‘cel mai bun din trei seturi’. Un set (cu exceptia celui decisiv - al 3 - lea) este câstigat de echipa care obtine prima 25 puncte cu un avans minim de doua puncte fata de cealalta echipa. În caz de egalitate la scorul de 24 - 24, jocul continua pâna când este realizata o diferenta de doua puncte (26 - 24, 37-35) Meciul este câstigat de echipa care obtine doua seturi. În cazul unei egalitati la seturi de 1 - 1, setul decisiv (al 3 - lea) este jucat pâna la punctul 15, cu o diferenta minima de doua puncte între cele doua echipe.

 Criterii de calificare

Se califica in fazele superioare echipele care intrunesc punctajul cel mai mare. In caz de egalitate se ia in considerare setaverajul(echipa care a castigat mai multe seturi),urmatorul criteriu de calificare fiind punctaverajul(echipa care a obtinut cele mai multe puncte in timpul seturilor).

 Situatii speciale

In cazul in care un joc deja inceput va fi suspendat din cauze de forta majora sau din alte motive ce nu tin de organizatori, jocul va fi considerat finalizat cu rezultatul din momentul intreruperii.

In cazul in care jocul nu incepuse acesta va fi reprogramat dupa cum vor dispune organizatorii.

Inainte de primul joc din competitie, fiecare echipa trebuie sa efectueze poza oficiala de grup solicitata de organizatori pentru arhiva competitiei.

 Numarul de jucatori si rezerve

O echipa poate fi compusa din maximum 12 jucatori, un antrenor, un antrenor secund, un preparator fizic (maseur) si un medic.

Unul dintre jucatori (altul decat Libero-ul) este capitanul echipei si el trebuie sa fie identificat ca atare pe foaia de arbitraj.

Jucatorii care nu sunt în joc trebuie ori sa fie asezati pe banca pentru rezerve a echipei lor ori sa fie în zona lor de încalzire. Antrenorul si ceilalti membri ai echipei trebuie sa stea pe banca, dar pot sa o paraseasca pentru un timp.

Trebuie sa fie permanent sase sportivi în joc pentru fiecare echipa.

 Foaia de joc

Cu 15 minute inainte de fiecare joc, reprezentantii echipelor vor trebui sa prezinte mesei oficiale si arbitrilor tabelul cu jucatorii + oficialii si documentele de identitate ale jucatorilor(certficat de nastere in original, pasaport sau legitimatie de jucator).

Echipa de start va fi notata in foaia de joc pe care delegatii tuturor echipelor o vor gasi la masa oficiala.

 Echipamentul

Toate echipele vor purta tricouri prevazute cu numar(-e) pe spate, de aceeiasi culoare si aceste numere vor trebui sa coincida cu cele inscrise in foaia de joc.

 Punctualitate

Echipele trebuie sa fie pregatite de joc cu 30 minute inaintea startului partidei.

In cazul in care la ora stabilita de incepere a jocului oricare dintre echipe nu este prezenta pe teren, aceasta va dispune de o perioada de 5 minute pentru a se alinia la startul partidei in caz contrar urmand sa piarda acel joc cu scorul de 3 la 0.

In cazul in care echipa care nu se prezinta la ora meciului pe teren din motive intemeiate pe care le vor comunica organizatorilor, partida se va reprograma.

 Sanctiuni - Norme disciplinare

În functie de aprecierea primului arbitru si în functie de gravitatea ofensei, sanctiunile care vor fi aplicate si înregistrate în foaia de arbitraj sunt:

PENALIZARE - Prima conduita nesportiva în meci a oricarui membru al echipei va fi penalizata cu pierderea fazei de joc.

ELIMINARE - Un membru al echipei care a fost sanctionat cu eliminare nu va mai juca în tot restul setului si va trebui sa ramâna asezat în zona de pedeapsa aflata în spatele propriei banci de rezerva fara nici o alta consecinta. Antrenorul care a fost eliminat îsi pierde dreptul de a mai interveni în acel set si va ramâne asezat în zona de pedeapsa. Prima conduita ofensatoare a unui membru al echipei va fi sanctionata cu eliminare, fara alte consecinte. A doua conduita nesportiva în acelasi meci a aceluiasi membru al echipei este sanctionata cu eliminare fara alte consecinte.

DESCALIFICARE - Un membru al echipei care este sanctionat cu descalificare va parasi suprafata de control a competitiei pentru tot restul meciului, fara alte consecinte. Prima agresiune va fi sanctionata cu descalificare, fara alte consecinte. A doua conduita ofensatoare în acelasi meci a aceluiasi membru al echipei este sanctionata cu descalificare, fara alte consecinte. A treia conduita nesportiva în acelasi meci a aceluiasi membru al echipei este sanctionata cu descalificare, fara alte consecinte.

Pentru intocmirea clasamentului se va tine cont doar de foile oficiale de joc.

 Comportamentul echipelor

Daca o echipa demonstreaza in timpul turneului o atitudine violenta (protesteaza la decizii arbitrale, duritati asupra rivalilor, proteste la adresa organizatorilor etc., aceasta poate fi automat exclusa din turneu.

Toate cazurile de excludere din competitie vor fi raportate in amanunt forului federativ la care este asociat clubul sau jucatorul exclus din turneu.

Delegatii echipelor vor fi direct responsabili de atitudinea si comportamentul propriilor jucatori in relatia cu arbitrii, colegii, adversarii, publicul, organizatorii si materialele ce apartin bazei sportive (vestiare,banci de rezerva etc.)

Organizatorii vor inspecta vestiarele impreuna cu delegatii echipelor implicate inainte si dupa fiecare joc.

In cazul distrugerilor totale sau partiale ale materialelor ce apartin bazei sportive (vestiare, banci de rezerva ,scaune din tribuna etc.) delegatul, echipa si persoana care a provocat distrugerile sunt direct responsabili.

 Inscrierea echipelor si a  jucatorilor

O echipa se considera inscrisa la Turneul National de Volei – Cupa FunSports 2015 dupa ce a achitat prin virament bancar taxa de participare.

In acel moment numele echipei va fi afisat pe pagina web oficiala a competitiei, www.cupafunsports.ro

Dupa inscrierea echipei organizatorii asteapta in cel mai scurt timp si lista jucatorilor ce vor reprezenta echipa la turneu.

Tabelul cu jucatorii trebuie sa contina stampila clubului si sa fie avizat de un medic sportiv.

 Arbitrii

Toate partidele competitiei vor fi arbitrate de arbitrii desemnati de catre Comisia Judeteana de Volei Brasov. Acestia fiind arbitrii internationali si nationali.

Arbitrul va reprezenta autoritatea maxima pe terenul de joc si va avea puteri depline pentru a suspenda sau anula vreun joc in cazul in care va observa orice atitudine negativa din partea vreunei echipe.

 Contestatii

Orice contestatie sau reclamatie va trebui sa fie prezentata in scris la oficialul terenului imediat dupa terminarea partidei (max 15 minute).

Organizatorii nu accepta reclamatii sau contestatii scrise ce fac referire la deciziile arbitrale.

Pentru verificarea contestatiilor delegatii echipelor sunt obligati sa prezinte certificatul de nastere in original, pasaportul sau carnetul de legitimare.

Comitetul competitiei

Comitetul turneului se va reuni la finalul fiecarei zile de competitie si va analiza toate incidentele din acea zi.

Toate deciziile Comitetului Competitiei sunt definitive si toti participantii vor trebui sa le accepte ca atare.

 

 

 Programul jocurilor

Comitetul de Organizare isi rezerva dreptul de a efectua schimbari in programul competitiei, atat in alcatuirea grupelor, cat si a orelor de disputare a jocurilor sau a terenurilor.

Toate aceste schimbari vor fi comunicate in cel mai scurt timp reprezentantilor echipelor implicate, dar in acelasi timp vor fi afisate si pe pagina web a turneului www.funsports.ro, unde veti gasi si rezultatele partidelor in timp real.

 Asigurari

Toti delegatii echipelor vor trebui sa detina asigurari pentru proprii jucatori, atat in interiorul, cat si in exteriorul terenurilor de joc si sa le prezinte la biroul central al turneului.

Organizatorii nu se vor face responsabili de eventualele leziuni sau boli aparute in timpul turneului, la fel cum organizatorii nu se vor face responsabili de eventualele lucruri pierdute sau furate.

 Acceptarea criteriilor

Echipele inscrise la Turneul National de Volei – Cupa FunSports 2015 accepta regulamentul creat de organizatori pentru acest turneu, si fiecare echipa semneaza ca a primit un exemplar asupra caruia va lua la cunostinta.

La festivitatea de premiere fiecare echipa va alinia maxim 12 dintre sportivii inscrisi in competitie  pentru premiere.

 

Prezenta este obligatorie la festivitatea de premiere.

 

 

 

 

 

INSCRIERI:

Taxa de inscriere: 200 lei / echipa.

Data limita de inscriere este  18 iulie 2015.

Atentie! Numarul de locuri disponibile este limitat!

 

Inscrierea se va face prin solicitare scrisa din partea clubului pe e-mail sau fax. In solicitare se vor specifica: datele clubului, numele complet al echipei inscrise, nr de participanti, categoria sportiva, varianta de cazare aleasa, datele de contact ale reprezentantului echipei.  

Pentru ca inscrierea sa fie valida, echipele vor achita taxa de inscriere in contul organizatorului RO 92 RNCB 0053 1167 1051 0001 BCR Brasov sau RO 31 TREZ 1315 069X XX01 1411 Trezoreria Brasov pana cel tarziu la data de  18 iulie 2015.

Dupa validare, echipele inscrise in turneu vor fi afisate pe site-ul competitiei.

 

CONTACT:

Mihai Pascu

Tel/Fax:  0268.311.266

Mobil:     0785.311.266

               0743 200 800

 

 

 

Clasament

JUNIOARE

1          CSS TURDA

2          ACS AGROLAND TIMISOARA

3          CSM DANUBIU  TULCEA

 

CEA MAI BUNA RIDICATOARE:

GIBAN LAURA – CS DACIA MIOVENI

CEA MAI BUNA TRAGATOARE:

ORDEANU ANDREEA – CSS DANUBIU TULCEA

CEA MAI COMPLETA JUCATOARE:

MARIN MARA – CSS TURDA

**************************************************************

CADETE

1          ACS AGROLAND  TIMISOARA

2          CS MUSCELUL CAMPULUNG

3          CSS UNIREA IASI

 

CEA MAI BUNA RIDICATOARE:

NITA ANDREEA – ACS AGROLAND TIMISOARA

CEA MAI BUNA TRAGATOARE:

DITU CARMEN – CS MUSCELUL CAMPULUNG

CEA MAI COMPLETA JUCATOARE:

STOICA IULIANA – ACS AGROLAND TIMISOARA

**************************************************************

SPERANTE

1          CS DINAMO ROMPREST BUCURESTI

2          CS Volei 2004  CONSTANTA

3          CS DACIA MIOVENI

 

CEA MAI BUNA RIDICATOARE:

GRIGORE SERENA – CS DINAMO ROMPREST BUCURESTI

CEA MAI BUNA TRAGATOARE:

BOGDAN IOANA – CS Volei 2004 CONSTANTA

CEA MAI COMPLETA JUCATOARE:

DRILEA DENISA – CS DINAMO ROMPREST BUCURESTI

**************************************************************

JUNIORI

1          CTF MIHAI I BUCURESTI

2          CS NICU GANE FALTICENI

3          CSS BUZAU

 

CEL MAI BUN RIDICATOR:

CALUGARITA TEODOR – CS NICU GANE FALTICENI

CEL MAI BUN TRAGATOR:

DAVID MIRON – CS NICU GANE FALTICENI

CEL MAI COMPLET JUCATOR:

SANDU IONUT – CTF MIHAI I BUCURESTI

**************************************************************

JUNIOARE

 

Loc.

 

Echipe

 

Puncte

Meciuri castigate cu 3-0

Meciuri castigate cu 2-1

Meciuri pierdute cu 1-2

Meciuri pierdute cu 0-3

1

CSS TURDA

18

6

0

0

1

2

ACS AGROLAND TIMISOARA

17

5

1

0

1

3

CSM DANUBIU  TULCEA

15

4

1

1

0

4

CSS BACAU

13

3

2

0

2

5

CS DACIA MIOVENI

9

1

2

2

2

6

BRAVOL BRASOV

8

2

0

2

3

7

CSS UNIREA IASI

2

0

1

0

6

8

CS MUSCELUL CAMPULUNG

2

0

0

2

5

 

CADETE

 

Loc.

 

Echipe

 

Puncte

Meciuri castigate cu 3-0

Meciuri castigate cu 2-1

Meciuri pierdute cu 1-2

Meciuri pierdute cu 0-3

1

ACS AGROLAND  TIMISOARA

18

6

0

0

0

2

CS MUSCELUL CAMPULUNG

13

3

2

0

1

3

CSS UNIREA IASI

12

4

0

0

2

4

CS Volei 2004 CONSTANTA

10

3

0

1

2

5

CSS SLATINA

5

1

1

0

4

6

BRAVOL BRASOV

5

1

0

2

3

7

CSM PLOIESTI

0

0

0

0

6

 

SPERANTE

 

Loc.

 

Echipe

 

Puncte

Meciuri castigate cu 3-0

Meciuri castigate cu 2-1

Meciuri pierdute cu 1-2

Meciuri pierdute cu 0-3

1

CS DINAMO ROMPREST BUCURESTI

17

5

1

0

0

2

CS Volei 2004  CONSTANTA

13

4

0

1

1

3

CS DACIA MIOVENI

9

2

1

1

2

4

CSM PLOIESTI

6

2

0

0

4

5

CS SOIMI LIPOVA

0

0

0

0

5

6

CSS SLATINA*

0

2

1

1

2

 

JUNIORI

 

Loc.

 

Echipe

 

Puncte

Meciuri castigate cu 3-0

Meciuri castigate cu 2-1

Meciuri pierdute cu 1-2

Meciuri pierdute cu 0-3

1

CTF MIHAI I BUCURESTI

18

6

0

0

2

2

CS NICU GANE FALTICENI

12

4

0

0

4

3

CSS BUZAU

3

1

0

0

7

4

 

 

 

 

 

 

 

Clientrul Dvs. de internet este vechi si nu va putea fi folosit pentru a vedea corespunzator noile pagini de internet.

Pentru a vizualiza corect pagina noastra va recomandam sa descarcati si sa instalati gratuit unul din urmatoarele browsere