Fun Sports Brasov : Organizare Competitii Sportive, Cantonamente, Impresariat sportiv, Organizare Activitati Stiintifice in Domeniul Sportului
Noutati
Parteneri

 

Cupa FunSports 2014

 

 

 CSS Brasovia si FunSports, in colaborare cu Federatia Romana de Volei si Universitatea Transilvania, organizeaza la Brasov, in perioada  19 – 24 august 2014, cea de a IV-a editie a Turneului National de Volei pentru juniori, cadeti, sperante -  feminin si masculin Cupa FunSports 2014.

 

Program Cupa FunSports – Volei, Brasov 2014

 

Grupe

     

          Juniori Feminin

             1. LPS Pitesti

             2. CSS Turda

             3. CSS 1 Constanta

             4. CSM Danubiu Tulcea

             5. CS Dacia Mioveni 2012

             6. Bravol Brasov

             7. CTF Mihai I Bucuresti

            

                                                                                               

           Juniori Masculin

           1. CSS 1 Buzau

           2. LPS Piatra Neamt

           3. CSS Z alau

           4. CTF 1 Mihai I Bucuresti

           5. CSS 1 Constanta 1

           6. CTF 2 Mihai I Bucuresti

           7. CSS 2 Buzau

           8. CSS 1 Constanta 2

 

             Cadeti Feminin

            1. PRO Volei Botosani

            2. CS Volei 2004 Tomis Constanta

            3. Soimii Lipova

            4. CSS 1 Constanta

            5. CSS Tg. Mures

            6. Bravol Brasov

            7. CTF Mihai I Bucuresti

 

             

 Sperante Feminin

1. LPS Pitesti

2. CSS Unirea Iasi

3. PRO Volei Botosani

4. CSS Slatina

5. CSS Caransebes

6. Bravol Brasov

 

 

Marti 19 august

Incepand cu ora 09:00 se vor sustine normele de control!

Ora 19:30 – Sedinta tehnica.

 

 

 

Miercuri 20 august

 

Teren I

08:30 –CSS1 Constanta -  Bravol Brasov 0 - 2 ( 12-25;17-25)

10:00 –CSM Danubiu Tulcea - LPS Pitesti 2 - 0 ( 25-22;25-3)

11:30 – CSS Turda - CTF Mihai I Bucuresti 0 - 2 ( 22-25;19-25)

13:00 – LPS Pitesti – PRO Volei Botosani 1 - 2 ( 29-27;24-19;4-15 )

15:00 – CSS Caransebes  – CSS Slatina 2 - 0 ( 25-6;25-9 )

16:30 –CSS 1 Constanta – CTF Mihai I Bucuresti  0 - 2 ( 5 - 25;8-25 )

18:00 – CSS Tg. Mures – Bravol Brasov 0 - 2 ( 14 - 25;14-25 )

19:30 – Soimii Lipova – PRO Volei Botosani 0- 2 ( 17-25;18-25 )

 

Teren II

08:30 –CSS 1 Constanta – CSS Tg. Mures 0 - 2 ( 18-25;21-25 )

10:00 – CS Volei 2004 Tomis Constanta – CTF Mihai I Bucuresti 0 - 2 ( 18 - 25; 5 - 25 )

11:30 – Soimii Lipova – Bravol Brasov 0 - 2 ( 16 - 25; 15 - 25 )

13:00 – CSS Unirea Iasi – Bravol Brasov 2 - 0 ( 25-4;25-11 )

15:00 – CTF Mihai I Bucuresti – CS Dacia Mioveni 2012   2 - 0 ( 25-8;25-10 )

16:30 – LPS Pitesti – CSS Turda 0 - 2 ( 5 - 25;7 - 25 )

 

Teren III

08:30 –CSS 1 Constanta 2  – CSS 1 Buzau 0 - 2 ( 8 - 25;13 - 25 )

10:00 –LPS Piatra Neamt – CSS 2 Buzau 2 - 0 ( 25 - 19;25 - 22 )

11:30 – CTF 1 Mihai I Bucuresti – CSS 1 Constanta 1     2 - 0 ( 25 - 9;25 - 9 )

13:00 – CSS Zalau – CTF 2 Mihai I Bucuresti    2 - 0 (25 - 23;25 - 17 )   

15:00 –CSS 1 Buzau – CTF 1 Mihai I Bucuresti   2 - 0 ( 26 - 24;25 - 22 )

16:30 – CSS 1 Constanta 2 – CTF 2 Mihai I Bucuresti 0 - 2 ( 15 - 25;9 - 25 )

18:00 – CSS 2 Buzau  – CSS 1 Constanta 1    0 - 2 ( 21 - 25;19 - 25 )

 

 

Joi 21 august

Teren I

08:30 – Bravol Brasov – CSS Slatina  2 - 0 ( 25 - 14;25 - 17 )

10:00 – CSS Caransebes – PRO Volei Botosani 0 - 2 ( 11 - 25;14 - 25 )

11:30 – CTF Mihai I Bucuresti – CSS Tg. Mures 2 - 0 ( 25 - 13;25 - 11 )

13:00 – Bravol Brasov – CTF Mihai I Bucuresti 1 - 2 ( 14 - 25;25 - 19;11 - 15 )

15:00 – CS Volei 2004 Tomis Constanta – Soimii Lipova 2 - 0 ( 25 - 18;25 - 19 )

16:30 - PRO Volei Botosani – CSS 1 Constanta 2 - 0 ( 25 - 18;25 - 19 )

Teren II

08:30 – LPS Pitesti – CSS Unirea Iasi 2 - 0 ( 25 - 21;25 - 18 )

10:00 – CSM Danubiu Tulcea - CTF Mihai I Bucuresti 0 - 2 ( 7 - 25;15 - 25 )

11:30 – CS Dacia Mioveni 2012 - Bravol Brasov 0 - 2 ( 9 - 25;6 - 25 )

13:00 – CSS 1 Constanta – LPS Pitesti 2 - 0 ( 25 - 15;25 - 14 )

15:00 – PRO Volei Botosani – Bravol Brasov 2 - 0 ( 25 - 13 ;25 - 13 )

16:30 – CSS Turda – CS Dacia Mioveni 2012   2 - 0 ( 25 - 8;25 - 8 )

18:00 – Bravol Brasov – CSM Danubiu Tulcea 2 - 0 ( 25 - 10;25 - 14 )

Teren III

09:00 – CSS Zalau – CSS 1 Constanta 2    2 - 0 ( 25 - 18;25 - 15 )

10:30 – CTF 2 Mihai I Bucuresti – CSS 2 Buzau  2 - 0 ( 25 - 23;25 - 22 )

12:00 – CTF 1 Mihai I Bucuresti – LPS Piatra Neamt  2 - 0 ( 25 - 16;25 - 14 )

13:30 – CTF 2 Mihai I Bucuresti – CTF 1 Mihai I Bucuresti  0 - 2 ( 14 - 25;14 - 25 )

15:00 – CSS 2 Buzau – CSS Zalau  0 - 2 ( 21 - 25;21 - 25 )

16:30 – CSS 1 Buzau – LPS Piatra Neamt  2 - 1 ( 25 - 17;24 - 26;15 - 10 )

   18:00 – CSS 1 Constanta 2 – CSS 1 Constanta 1   0 - 2 ( 20 - 25;21 - 25 )

 

Vineri 22 august

Teren I

08:30 – CSM Danubiu Tulcea – CSS Turda   2 - 0 ( 25 - 22;25 - 18 )

10:00 – CS Dacia Mioveni 2012 – LPS Pitesti  2 - 0 ( 25 - 10;25 - 12 )

11:30 – Bravol Brasov – CTF Mihai I Bucuresti  0 - 2 ( 16 - 25;7 - 25 )

13:00 – PRO Volei Botosani – CSS Slatina 0 - 2 ( 6 - 25;12 - 25 )

15:00 – Bravol Brasov – CSS 1 Constanta  2 - 0 ( 25 - 14;25 - 18 )

16:30 – CTF Mihai I Bucuresti – Soimii Lipova   2 - 0 ( 25 - 14;25 - 8 )

 Teren II

08:30 – CSS 1 Constanta – CS Volei 2004 Tomis Constanta  0 - 2 ( 16 - 25; 13 - 25 )

10:00 – CSS Tg. Mures – PRO Volei Botosani   1 - 2 ( 25 - 19; 23 - 25; 10 - 15 )

11:30 – CSS Caransebes – CSS Unirea Iasi  1 - 2 ( 9 - 25; 25 - 21; 9 - 15 )

13:00 – Bravol Brasov – LPS Pitesti   0 - 2 ( 8 - 25; 18 - 25 )

15:00 – CSS 1 Constanta – CTF Mihai I Bucuresti   0 - 2 ( 20 - 25; 16 - 25 )

16:30 – LPS Pitesti – Bravol Brasov  0 - 2 ( 17 - 25; 11 - 25 )

Teren III

08:30 – LPS Piatra Neamt – CSS 1 Constanta 2      2 - 0 ( 25 - 14; 25 - 17 )

10:00 –CSS 1 Buzau – CTF 2 Mihai I Bucuresti    2 - 0 ( 25 - 13; 28 - 26 )

11:30 – CTF 1 Mihai I Bucuresti – CSS 2 Buzau   2 - 0 ( 25 - 17; 25 - 19 )

13:00 –CSS 1 Constanta 1 – CTF 2 Mihai I Bucuresti   1 - 2 ( 25 - 19; 21 - 25; 13 - 15 )

16:30 – CSS Zalau - CSS 1 Buzau     2 - 0 ( 25 - 20; 25 - 15 )
18:00 – CSS 1 Constanta 2 – CSS 2 Buzau  2 - 1 ( 25 - 23;25 - 19;20 - 22)

 

 

 

Sambata 23 august

Teren I

09:00 – PRO Volei Botosani – Bravol Brasov

10:30 – CS Volei 2004 Tomis Constanta – CSS Tg. Mures

12:00 – Soimii Lipova – CSS 1 Constanta

13:30 – LPS Pitesti – CSS Slatina

 16:00 – Bravol Brasov – CS Volei 2004 Tomis Constanta

17:30 – CTF Mihai I Bucuresti – PRO Volei Botosani

 

Teren II

09:00 – CS Dacia Mioveni 2012 – CSS 1 Constanta

10:30 – Bravol Brasov – CSS Turda

12:00 – CSS Caransebes – Bravol Brasov

13:30 – CSS Unirea Iasi – PRO Volei Botosani

16:00 – CTF Mihai I Bucuresti – LPS Pitesti

17:30 – CSS 1 Constanta – CSM Danubiu Tulcea

Teren III

09:00 – CSS 1 Constanta 1 – CSS Zalau

10:30 –CTF 1 Mihai I Bucuresti - CSS 1 Constanta 2

12:00 – CTF 2 Mihai I Bucuresti – LPS Piatra Neamt

13:30 –CSS Zalau – CTF 1 Mihai I Bucuresti

16:00 – CSS 2 Buzau – CSS 1 Buzau

17:30 – LPS Piatra Neamt – CSS 1 Constanta 1

 

 

 

 

Duminica 24 august

Teren I

09:00 – CSS Slatina – CSS Unirea Iasi

10:30 – CSS Caransebes - LPS Pitesti

12:00 – PRO Volei Botosani – CS Volei 2004 Tomis Constanta

 

Teren II

09:00 – CSS Tg. Mures - Soimii Lipova

10:30 – CSM Danubiu Tulcea – CS Dacia Mioveni 2012

12:00 – CSS Turda – CSS 1 Constanta

Teren III

09:00 – CSS 1 Constanta 1 – CSS 1 Buzau

10:30 –  LPS Piatra Neamt – CSS Zalau

 

Ora 14:00 Festivitatea de premiere!

Colina Universitatii Brasov.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 CSS Brasovia si FunSports, in colaborare cu Federatia Romana de Volei si Universitatea Transilvania, organizeaza la Brasov, in perioada  19 – 24 august 2014, cea de a IV-a editie a Turneului National de Volei pentru juniori, cadeti, sperante -  feminin si masculin Cupa FunSports 2014.

 

OBIECTIVELE  TURNEULUI:

 - promovarea voleiului la noi in tara;

- asigurarea unor conditii alternative de antrenament si pregatire pentru cluburi;

- cresterea spiritului competitional ;

- crearea unei ierarhii valorice ca preambul la campionatele nationale.

 

Turneul este organizat sub tutela Federatiei Romane de Volei si se va desfasura in conformitate cu regulile si regulamentele de joc impuse de aceasta.

 

CATEGORII SPORTIVE:

Juniori feminin si masculin

Cadeti feminin si masculin

Sperante feminin si masculin

 

SALI DE SPORT

Antrenamentele, meciurile de pregatire si turneul propriu-zis se vor desfasura in urmatoarele sali de sport:

-          Salile de sport din Complex Colina Universitatii Transilvania (2 sali)

-          Sala de sport a CSS Brasovia

 

 Echipe inscrise pana in data de 15.07.2014

Junioare

LPS Pitesti

CSS Turda

CSS 1 Constanta

CSM DANUBIU Tulcea

CSM CSS2 Bucuresti

Bravol Brasov

CTF Mihai I Bucuresti

CS Dacia Mioveni 2012

Cadete

PRO Volei Botosani

CS Volei 2004 TOMIS Constanta

Soimii Lipova

CSS 1 Constanta

CSS Tg. Mures

Bravol Brasov

CTF Mihai I Bucuresti

Sperante

LPS Pitesti

CSS Unirea Iasi

PRO Volei Botosani

LPS Slatina

CSS Caransebes

Bravol Brasov

Juniori

CSS Buzau

CSS1 Constanta 

LPS Piatra Neamt

CSS Zalau

CTF Mihai I Bucuresti

Cadeti

CSS1 Constanta

CTF Mihai I Bucuresti

CSS Buzau

 

 

Cupa FunSports  

 Editia a IV-a, Brasov 2014

 

 

Clasament final

Junioare Feminin

1. CTF Mihai I Bucuresti        18p

2. CSS Turda                         12p                 

3. Bravol Brasov                    12p

4. CSM Danubiu Tulcea           10p                

5. CSS 1 Constanta                   8p

6. CS Dacia Mioveni 2012        3p

7. LPS Pitesti                               0p

 

Cadete Feminin

1. CTF Mihai I Bucuresti        17p

2. Bravol Brasov                    16p

3. PRO Volei Botosani           10p

4. CS Volei 2004 Constanta   10p

5. CSS Tg. Mures                   7p

6. Soimii Lipova                      3p

7. CSS 1 Constanta                0p

 

Sperante Feminin

1. PRO Volei Botosani         13p

2. LPS Pitesti                      10p

3. CSS Unirea Iasi                8p

4. CSS Caransebes              7p

5. Bravol Brasov                    3p

6. CSS Slatina                      0p

 

Masculin

1. CTF Mihai 1 Bucuresti         18p

2.CSS Zalau                           17p

3.CSS Buzau 1                       17p

4.LPS Piatra Neamt                 13p

5. CSS 1 Constanta                   7p

6. CTF Mihai I Bucuresti 2          6p

7. CSS Buzau 2                        2p

8. CSS 1 Constanta 2                1p

 

Premii speciale


Sperante Feminin

1.Cea mai buna tragatoare : Murariu Florina - CSS PRO Volei Botosani

2. Cea mai buna ridicatoare : Toma Iulia - CSS Unirea Iasi

3.Cea mai completa jucatoare : Constantin Briana - LPS Pitesti

Cadete Feminin


1.Cea mai buna tragatoare : Miclaus Sorina -  ASC Bravol Brasov

2. Cea mai buna ridicatoare : Gheorghe Gabriela -  CTF Mihai 1 Bucuresti

3.Cea mai completa jucatoare : Cojocaru Doina -  CS Volei 2004 Constanta

 

Junioare Feminin

1.Cea mai buna tragatoare : Ariton Diana - CTF Mihai 1 Bucuresti

2.Cea mai buna ridicatoare : Dumitru Iris - CSS Turda

3.Cea mai completa jucatoare : Novicov Beatrice - CSM Danubiu Tulcea

 

Juniori Masculin

1. Cel mai bun tragator : Preda Bogdan -  CSS Buzau

2.Cel mai bun ridicator : Oiegar Razvan - CSS Zalau

3. Cel mai complet jucator : Radu Caval Mihail  - CTF Mihai 1 Bucuresti

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Clasament provizoriu dupa etapa a III -a

 

 

Junioare Feminin                     

1. CTF Mihai I Bucuresti       15p

2. Bravol Brasov                   12p

3. CSM Danubiu Tulcea         6p

4. CSS Turda                          6p

5. CSS 1 Constanta                3p

6. CS Dacia Mioveni 2012      3p

7. LPS Pitesti                          0p

 

Cadete Feminin

1. CTF Mihai I Bucuresti      14p

2. Bravol Brasov                   10p

3. PRO Volei Botosani           8p

4. CS Volei 2004 Constanta   6p

5. CSS Tg. Mures                  4p

6. Soimii Lipova                     0p

7. CSS 1 Constanta               0p

 

 

Sperante Feminin

 

1. PRO Volei Botosani        10p

2. CSS Unirea Iasi                5p

3. LPS Pitesti                        4p

4. CSS Caransebes              4p

5. Bravol Brasov                   3p

6. CSS Slatina                      0p

 

Masculin

1. CSS Zalau                         12p

2. CTF Mihai I Bucuresti 1    12p

3. CSS Buzau 1                     11p

4. CSS 1 Constanta 1             7p

5. LPS Piatra Neamt               7p

6. CTF Mihai I Bucuresti 2      6p

7. CSS Buzau 2                      2p

8. CSS 1 Constanta 2             1p

 

 

Miercuri 20 august

 

Teren I

08:30 –CSS1 Constanta -  Bravol Brasov 0 - 2 ( 12-25;17-25)

10:00 –CSM Danubiu Tulcea - LPS Pitesti 2 - 0 ( 25-22;25-3)

11:30 – CSS Turda - CTF Mihai I Bucuresti 0 - 2 ( 22-25;19-25)

13:00 – LPS Pitesti – PRO Volei Botosani 1 - 2 ( 29-27;24-19;4-15 )

15:00 – CSS Caransebes  – CSS Slatina 2 - 0 ( 25-6;25-9 )

16:30 –CSS 1 Constanta – CTF Mihai I Bucuresti  0 - 2 ( 5 - 25;8-25 )

18:00 – CSS Tg. Mures – Bravol Brasov 0 - 2 ( 14 - 25;14-25 )

19:30 – Soimii Lipova – PRO Volei Botosani 0- 2 ( 17-25;18-25 )

 

Teren II

08:30 –CSS 1 Constanta – CSS Tg. Mures 0 - 2 ( 18-25;21-25 )

10:00 – CS Volei 2004 Tomis Constanta – CTF Mihai I Bucuresti 0 - 2 ( 18 - 25; 5 - 25 )

11:30 – Soimii Lipova – Bravol Brasov 0 - 2 ( 16 - 25; 15 - 25 )

13:00 – CSS Unirea Iasi – Bravol Brasov 2 - 0 ( 25-4;25-11 )

15:00 – CTF Mihai I Bucuresti – CS Dacia Mioveni 2012   2 - 0 ( 25-8;25-10 )

16:30 – LPS Pitesti – CSS Turda 0 - 2 ( 5 - 25;7 - 25 )

 

Teren III

08:30 –CSS 1 Constanta 2  – CSS 1 Buzau 0 - 2 ( 8 - 25;13 - 25 )

10:00 –LPS Piatra Neamt – CSS 2 Buzau 2 - 0 ( 25 - 19;25 - 22 )

11:30 – CTF 1 Mihai I Bucuresti – CSS 1 Constanta 1     2 - 0 ( 25 - 9;25 - 9 )

13:00 – CSS Zalau – CTF 2 Mihai I Bucuresti    2 - 0 (25 - 23;25 - 17 )   

15:00 –CSS 1 Buzau – CTF 1 Mihai I Bucuresti   2 - 0 ( 26 - 24;25 - 22 )

16:30 – CSS 1 Constanta 2 – CTF 2 Mihai I Bucuresti 0 - 2 ( 15 - 25;9 - 25 )

18:00 – CSS 2 Buzau  – CSS 1 Constanta 1    0 - 2 ( 21 - 25;19 - 25 )

 

Joi 21 august

Teren I

08:30 – Bravol Brasov – CSS Slatina  2 - 0 ( 25 - 14;25 - 17 )

10:00 – CSS Caransebes – PRO Volei Botosani 0 - 2 ( 11 - 25;14 - 25 )

11:30 – CTF Mihai I Bucuresti – CSS Tg. Mures 2 - 0 ( 25 - 13;25 - 11 )

13:00 – Bravol Brasov – CTF Mihai I Bucuresti 1 - 2 ( 14 - 25;25 - 19;11 - 15 )

15:00 – CS Volei 2004 Tomis Constanta – Soimii Lipova 2 - 0 ( 25 - 18;25 - 19 )

16:30 - PRO Volei Botosani – CSS 1 Constanta 2 - 0 ( 25 - 18;25 - 19 )

Teren II

08:30 – LPS Pitesti – CSS Unirea Iasi 2 - 0 ( 25 - 21;25 - 18 )

10:00 – CSM Danubiu Tulcea - CTF Mihai I Bucuresti 0 - 2 ( 7 - 25;15 - 25 )

11:30 – CS Dacia Mioveni 2012 - Bravol Brasov 0 - 2 ( 9 - 25;6 - 25 )

13:00 – CSS 1 Constanta – LPS Pitesti 2 - 0 ( 25 - 15;25 - 14 )

15:00 – PRO Volei Botosani – Bravol Brasov 2 - 0 ( 25 - 13 ;25 - 13 )

16:30 – CSS Turda – CS Dacia Mioveni 2012   2 - 0 ( 25 - 8;25 - 8 )

18:00 – Bravol Brasov – CSM Danubiu Tulcea 2 - 0 ( 25 - 10;25 - 14 )

Teren III

09:00 – CSS Zalau – CSS 1 Constanta 2    2 - 0 ( 25 - 18;25 - 15 )

10:30 – CTF 2 Mihai I Bucuresti – CSS 2 Buzau  2 - 0 ( 25 - 23;25 - 22 )

12:00 – CTF 1 Mihai I Bucuresti – LPS Piatra Neamt  2 - 0 ( 25 - 16;25 - 14 )

13:30 – CTF 2 Mihai I Bucuresti – CTF 1 Mihai I Bucuresti  0 - 2 ( 14 - 25;14 - 25 )

15:00 – CSS 2 Buzau – CSS Zalau  0 - 2 ( 21 - 25;21 - 25 )

16:30 – CSS 1 Buzau – LPS Piatra Neamt  2 - 1 ( 25 - 17;24 - 26;15 - 10 )

 

Vineri 22 august

Teren I

08:30 – CSM Danubiu Tulcea – CSS Turda   2 - 0 ( 25 - 22;25 - 18 )

10:00 – CS Dacia Mioveni 2012 – LPS Pitesti  2 - 0 ( 25 - 10;25 - 12 )

11:30 – Bravol Brasov – CTF Mihai I Bucuresti  0 - 2 ( 16 - 25;7 - 25 )

13:00 – PRO Volei Botosani – CSS Slatina 0 - 2 ( 6 - 25;12 - 25 )

15:00 – Bravol Brasov – CSS 1 Constanta  2 - 0 ( 25 - 14;25 - 18 )

16:30 – CTF Mihai I Bucuresti – Soimii Lipova   2 - 0 ( 25 - 14;25 - 8 )

 Teren II

08:30 – CSS 1 Constanta – CS Volei 2004 Tomis Constanta  0 - 2 ( 16 - 25; 13 - 25 )

10:00 – CSS Tg. Mures – PRO Volei Botosani   1 - 2 ( 25 - 19; 23 - 25; 10 - 15 )

11:30 – CSS Caransebes – CSS Unirea Iasi  1 - 2 ( 9 - 25; 25 - 21; 9 - 15 )

13:00 – Bravol Brasov – LPS Pitesti   0 - 2 ( 8 - 25; 18 - 25 )

15:00 – CSS 1 Constanta – CTF Mihai I Bucuresti   0 - 2 ( 20 - 25; 16 - 25 )

16:30 – LPS Pitesti – Bravol Brasov  0 - 2 ( 17 - 25; 11 - 25 )

Teren III

08:30 – LPS Piatra Neamt – CSS 1 Constanta 2      2 - 0 ( 25 - 14; 25 - 17 )

10:00 –CSS 1 Buzau – CTF 2 Mihai I Bucuresti    2 - 0 ( 25 - 13; 28 - 26 )

11:30 – CTF 1 Mihai I Bucuresti – CSS 2 Buzau   2 - 0 ( 25 - 17; 25 - 19 )

13:00 –CSS 1 Constanta 1 – CTF 2 Mihai I Bucuresti   1 - 2 ( 25 - 19; 21 - 25; 13 - 15 )

16:30 – CSS Zalau - CSS 1 Buzau     2 - 0 ( 25 - 20; 25 - 15 )
18:00 – CSS 1 Constanta 2 – CSS 2 Buzau  2 - 1 ( 25 - 23;25 - 19;20 - 22)

 

18:00 – CSS 1 Constanta 2 – CSS 1 Constanta 1   0 - 2 ( 20 - 25;21 - 25 )

Clientrul Dvs. de internet este vechi si nu va putea fi folosit pentru a vedea corespunzator noile pagini de internet.

Pentru a vizualiza corect pagina noastra va recomandam sa descarcati si sa instalati gratuit unul din urmatoarele browsere