Fun Sports Brasov : Organizare Competitii Sportive, Cantonamente, Impresariat sportiv, Organizare Activitati Stiintifice in Domeniul Sportului
Noutati
Parteneri

 

Cupa Decathlon Minibaschet si Babybaschet

 

 

Cu ocazia Zilei Internationale a Copilului, FunSports si Decathlon avand ca partener tehnic Federatia Romana de Baschet, va invita sa participati la turneul aniversar dedicat micilor baschetbalisti – Cupa Decathlon 2014.


Cu ocazia Zilei Internationale a Copilului, FunSports si Decathlon avand ca partener tehnic Federatia Romana de Baschet, va invita sa participati la turneul aniversar dedicat micilor baschetbalisti – Cupa Decathlon 2014.

Vor fi doua zile de bucurie si sport in care ii vom celebra prin jocuri de baschet pe copiii de pretutindeni.

Competitia este de asemenea un bun prilej pentru a verifica stadiul de pregatire a echipei inaintea Turneului National de Minibaschet.

Categoriile participante sunt: minibaschet masculin si feminin si babybaschet masculin si feminin.

Startul competitiei se va da sambata, 31 mai 2014, ora 08.00, urmand ca aceasta sa se incheie duminica dupa-amiaza, 01 iunie, dupa festivitatea de premiere.

Locatia stabilita de organizatori este parcarea magazinului Decathlon din Brasov unde vor fi amenajate 4 terenuri de joc pe care se vor desfasura concomitent meciuri de baschet la toate categoriile participante.

Organizatorii ofera premii echipelor castigatoare la fiecare categorie, dupa cum urmeaza:

Locul I: cupa, diploma, minge de baschet

Locul II: cupa, diploma, rucsac sport

Locul III: cupa, diploma, bidon apa

Premii speciale: tricouri

In afara premiilor, organizatorii promit surprize placute pentru toti participantii.

Organizatorii va pun la dispozitie variante de cazare si masa insa acestea nu sunt obligatorii si nu conditioneaza participarea la concurs.

Toate echipele inscrise au obligatia de a respecta Regulamentul de concurs stabilit de catre Federatia Romana de Baschet.

Programul complet, precum si stabilirea grupelor, vor fi afisate in apropriere de inceperea turneului.

 

 

REGULAMENT DE DESFASURARE SI ORGANIZARE

Cupa Decathlon Minibaschet si Babybaschet se va disputa dupa normele Federatiei Romane de Baschet. 

Sistem competitional

Se vor alcatui grupe in functie de numarul de echipe inscrise in turneu, iar jocurile vor fi stabilite conform tabelei Berger.

Regulamentul de joc

Regulamentul de joc al turneului este conform cu regulamentul jocului de minibaschet practicat de Federatia Romana de Baschet. Regulamentul de joc se regaseste in Anexa la prezentul regulament.

Situatii speciale

In cazul in care un joc deja inceput va fi suspendat din cauze de forta majora sau din alte motive ce nu tin de organizatori, jocul va fi considerat finalizat cu rezultatul din momentul intreruperii.

In cazul in care jocul nu incepuse acesta va fi reprogramat dupa cum vor dispune organizatorii.

Inainte de primul joc din competitie, fiecare echipa trebuie sa efectueze poza oficiala de grup solicitata de organizatori pentru arhiva competitiei.

Punctualitate

Echipele trebuie sa fie pregatite de joc cu 15 minute inaintea startului partidei.

In cazul in care la ora stabilita de incepere a jocului oricare dintre echipe nu este prezenta pe teren, aceasta va dispune de o perioada de 5 minute pentru a se alinia la startul partidei in caz contrar urmand sa piarda acel joc cu scorul de 20-0.

In cazul in care echipa nu se prezinta la ora meciului pe teren din motive intemeiate pe care le va comunica organizatorilor, partida se va reprograma.

Comportamentul echipelor

Daca o echipa demonstreaza in timpul turneului o atitudine violenta (protesteaza la decizii arbitrale, duritati asupra rivalilor, proteste la adresa organizatorilor etc., aceasta poate fi automat exclusa din turneu.

Toate cazurile de excludere din competitie vor fi raportate in amanunt forului federativ la care este asociat clubul sau jucatorul exclus din turneu.

Delegatii echipelor vor fi direct responsabili de atitudinea si comportamentul propriilor jucatori in relatia cu arbitrii, colegii, adversarii, publicul, organizatorii si materialele ce apartin bazei sportive (vestiare,banci de rezerva etc.)

Organizatorii vor inspecta vestiarele impreuna cu delegatii echipelor implicate inainte si dupa fiecare joc.

In cazul distrugerilor totale sau partiale ale materialelor ce apartin bazei sportive (vestiare, banci de rezerva ,scaune din tribuna etc.) delegatul, echipa si persoana care a provocat distrugerile sunt direct responsabili.

Inscrierea echipelor si a  jucatorilor

O echipa se considera inscrisa la Cupa Decathlon Minibaschet si Babybaschet dupa ce a achitat prin virament bancar taxa de participare.

In acel moment numele echipei va fi afisat pe pagina web oficiala a competitiei, www.cupafunsports.ro

Dupa inscrierea echipei organizatorii asteapta in cel mai scurt timp si lista jucatorilor ce vor reprezenta echipa la turneu.

Dupa inscrierea echipei, reprezentantii acesteia vor achita cheltuielile pentru masa, cazare, organizare pana cel tarziu in ziua precedenta inceperii competitiei. In caz contrar, echipa va fi exclusa din turneu.

Arbitrii

Arbitrul va reprezenta autoritatea maxima pe terenul de joc si va avea puteri depline pentru a suspenda sau anula vreun joc in cazul in care va observa orice atitudine negativa din partea vreunei echipe. Atat sportivii, cat si oficialii au obligatia de a respecta deciziile arbitrilor.

Contestatii

Orice contestatie sau reclamatie va trebui sa fie prezentata in scris la oficialul terenului imediat dupa terminarea partidei.

Organizatorii nu accepta reclamatii sau contestatii scrise ce fac referire la deciziile arbitrale.

Pentru verificarea contestatiilor delegatii echipelor sunt obligati sa prezinte certificatul de nastere in original, pasaportul sau carnetul de legitimare.

Comitetul competitiei

Comitetul turneului se va reuni la finalul fiecarei zile de competitie si va analiza toate incidentele din acea zi.

Toate deciziile Comitetului Competitiei sunt definitive si toti participantii vor trebui sa le accepte ca atare.

Programul jocurilor

Comitetul de Organizare isi rezerva dreptul de a efectua schimbari in programul competitiei, atat in alcatuirea grupelor, cat si a orelor de disputare a jocurilor sau a terenurilor.

Toate aceste schimbari vor fi comunicate in cel mai scurt timp reprezentantilor echipelor implicate, dar in acelasi timp vor fi afisate si pe pagina web a turneului www.cupafunsports.ro, unde veti gasi si rezultatele partidelor in timp real.

Responsabilitati

Pe perioada intregului turneu si in activitatile de divertisment propuse de organizator,  antrenorii sunt direct raspunzatori de actiunile si comportamentul sportivilor. Orice abatare disciplinara si distrugere de bunuri in cadrul locatiilor de cazare si/sau salilor de sport puse la dispozitie de catre organizator va fi analizata in cadrul comitetului de organizare care va decide sanctiunea corespunzatoare, iar cei in cauza vor suporta costurile de reparatie/despagubire ale  bunurilor distruse .

De asemenea, delegatul fiecarui club este obligat sa prezinte la sedinta tehnica dovada ca toti sportivii sunt apti din punct de vedere fizic. In caz contrar acesta este direct raspunzator de starea de sanatate a sportivilor.

Organizatorii nu se vor face responsabili de eventualele leziuni sau boli aparute in timpul turneului, la fel cum organizatorii nu se vor face responsabili de eventualele lucruri pierdute sau furate.

 

 

PROGRAM

Teren 1 

Minibaschet masculin

Grupa A

1.       CSU Sibiu

2.       ACS ICED Bucuresti

3.       ABC SONICKS Barlad

4.       MAGIC KIDS Brasov

5.       C.S. FIRST BASKETBALL Alexandria

Grupa B

1.       ACS SEVLAR Ploiesti

2.       CSU Brasov

3.       BC NITULESCU Rm. Valcea

4.       Galactica Brasov

 

Sambata

Ora 08:30    CSU Brasov - Galactica Brasov

Ora 09:20   ABC SONICKS Barlad - MAGIC KIDS

Ora 10:10   ACS SEVLAR Ploiesti - BC NITULESCU Rm. Valcea

Ora 11:00   ACS ICED Bucuresti - C.S. FIRST BASKETBALL Alexandria

Ora 11:50   CSU Sibiu – MAGIC KIDS Brasov

Ora 13:30  Galactica Brasov- BC NITULESCU Rm. Valcea 

Ora 14:20  ACS SEVLAR Ploiesti – CSU Brasov

Ora 15:10 C.S. FIRST BASKETBALL Alexandria - ABC SONICKS Barlad

Ora 16:00  CSU Sibiu - ACS ICED Bucuresti

Ora 16:50  Galactica Brasov – ACS SEVLAR Ploiesti

Ora 17:40  BC NITULESCU Rm. Valcea – CSU Brasov

Ora 18:30  MAGIC KIDS Brasov - ACS ICED Bucuresti

Ora 19:20    C.S. FIRST BASKETBALL Alexandria – CSU Sibiu

Duminica

Ora 08:30   ABC SONICKS Barlad – CSU Sibiu

Ora 09:20   MAGIC KIDS Brasov – C.S. FIRST BASKETBALL Alexandria

Ora 10:10   ACS ICED Bucuresti - ABC SONICKS Barlad

Ora 11:00   Loc 4A – Loc 4B (ptr loc 7–8)

Ora 11:50   Loc 3A – Loc 3B (ptr loc 5-6)

Ora 12:40   Loc 2A – Loc 2B (finala mica)

Ora 13:30   Loc 1A – Loc 1B (finala mare)

Teren 2

Babybaschet masculin

1.       ACS SEVLAR Ploiesti

2.       MAGIC KIDS

3.       CSS Brasovia

4.       CSU Brasov

5.       Sc. MIHAI VITEAZUL Pucioasa

6.       GALACTICA Brasov

Ora 08:30   CSS Brasovia - CSU Brasov

Ora 09:20   ACS SEVLAR Ploiesti - GALACTICA Brasov

Ora 10:10   MAGIC KIDS - Sc. MIHAI VITEAZUL Pucioasa

Ora 11:00   CSU Brasov - BC NITULESCU Rm. Valcea

Ora 11:50   CSS Brasovia - MAGIC KIDS

Ora 13:30 GALACTICA Brasov - CSU Brasov

Ora 14:20  ACS SEVLAR Ploiesti - MAGIC KIDS

Ora 15:10 Sc. MIHAI VITEAZUL Pucioasa - CSS Brasovia

Ora 16:00  CSU Brasov – CSS Brasovia

Ora 16:50  BC NITULESCU Rm. Valcea - MAGIC KIDS

Ora 17:40 MAGIC KIDS - GALACTICA Brasov

Ora 18:30  CSS Brasovia - ACS SEVLAR Ploiesti

Ora 19:20  CSU Brasov - Sc. MIHAI VITEAZUL Pucioasa 

Duminica

Ora 08:30   GALACTICA Brasov - Sc. MIHAI VITEAZUL Pucioasa

Ora 09:20   ACS SEVLAR Ploiesti - CSU Brasov

Ora 10:10   MAGIC KIDS - CSS Brasovia

Ora 11:00   -------

Ora 11:50   Sc. MIHAI VITEAZUL Pucioasa - ACS SEVLAR Ploiesti

Ora 12:40   CSS Brasovia - GALACTICA Brasov

Ora 13:30   CSU Brasov - MAGIC KIDS

Teren 3

Minibaschet  feminin

1.       CSU Brasov

2.       CSS Brasovia

3.       MAGIC KIDS

4.       BC NITULESCU Rm. Valcea

 

Babybaschet  feminin

1.       LAPI Dej

2.       CSU Brasov

3.       BC NITULESCU Rm. Valcea

4.       CSS Brasovia

5.       MAGIC KIDS

 

Ora 08:30    CSS Brasovia - BC NITULESCU Rm. Valcea

Ora 09:20    CSS Brasovia - CSU Brasov

Ora 10:10  MAGIC KIDS  - LAPI Dej

 Ora 11:00   -----

Ora 11:50   CSU Brasov - MAGIC KIDS

Ora 13:30  BC NITULESCU Rm. Valcea - CSS Brasovia

Ora 14:20  ------

Ora 15:10  MAGIC KIDS - BC NITULESCU Rm. Valcea

Ora 16:00  LAPI Dej - CSU Brasov

Ora 16:50  -----

Ora 17:40  CSS Brasovia - MAGIC KIDS

Ora 18:30  BC NITULESCU Rm. Valcea - LAPI Dej

Ora 19:20    MAGIC KIDS - CSU Brasov

Duminica

Ora 08:30   LAPI Dej - CSS Brasovia

Ora 09:20   CSU Brasov - BC NITULESCU Rm. Valcea

Ora 10:10   -----

Ora 11:00   Loc 3 – Loc 4 (finala mica)

Ora 11:50   Loc3 – Loc4 (finala mica)

Ora 12:40   Loc 1 – Loc 2 (finala mare)

Ora 13:30   Loc1 – Loc2 (finala mare)

 

 ORA 14:30  FESTIVITATEA DE PREMIERE

 

 

Inscrierea se va face prin solicitare scrisa din partea clubului pe e-mail sau fax.  Se vor specifica:  nr.  de  echipe inscrise in concurs si denumirea completa a acestora, categoria sportiva, nr.  de persoane (sportivi, antrenori, oficiali sau terti),  date de contact.  

 

Toate echipele inscrise au obligatia de a respecta Regulamentul de concurs stabilit de catre Federatia Romana de Baschet.

Taxa de participare: 200 lei /echipa

 

Pentru intrarea in concurs si validarea inscrierii, reprezentantii echipelor vor transmite organizatorilor toate informatiile solicitate pana la 15 mai 2014, data limita de inscriere.

Taxa de participare se va achita pana la data limita de inscriere, prin virament bancar in contul: 

RO 92 RNCB 0053 1167 1051 0001 BCR Brasov sau

RO 31 TREZ 1315 069X XX01 1411 Trezoreria Brasov.

 

 

 

 

CONTACT:

Tel/Fax:  0268.311.266

Mobil:    0744 311 266

              0743 200 800

E-mail: office@funsports.ro

Web: www.funsports.ro

Clasament Final

 

Minibaschet masculin

Nr.

Crt.

Echipa

1

CSU Sibiu

2

Galactica Brasov

3

ACS SEVLAR Ploiesti

4

ACS ICED Bucuresti

5

BC NITULESCU Rm. Valcea

6

MAGIC KIDS Brasov

7

CSU Brasov

8

ABC SONICKS Barlad

 

 

 

Babybaschet masculin

Nr.

Crt.

Echipa

1

Sc. MIHAI VITEAZUL Pucioasa

2

ACS SEVLAR Ploiesti

3

CSU Brasov

4

Galactica Brasov

5

CSS Brasovia

6

MAGIC KIDS

 

Minibaschet feminin

Nr.

Crt.

Echipa

1

CSU Brasov

2

CSS Brasovia

3

Magic Kids Brasov

4

BC NITULESCU Rm. Valcea

 

Babybaschet feminin

Nr.

Crt.

Echipa

1

LAPI Dej

2

CSS Brasovia

3

CSU Brasov

4

BC NITULESCU Rm. Valcea

5

MAGIC KIDS

 

PREMII SPECIALE

Minibaschet masculin

MVP

Popa Andrei  -  BC GALACTICA Brasov

Cel mai bun marcator

Cerbu Cristian  -  CSU Sibiu

Minibaschet feminin

MVP

Patrascu Teodora  -  CSU Brasov

Cea mai buna marcatoare

Voica Ana  -  CSS Brasovia

Babybaschet masculin

MVP

Sadeghi Darius  -  ACS SEVLAR Ploiesti

Cel mai bun marcator

Patru David  -  Sc. MIHAI VITEAZUL Pucioasa

Babyaschet feminin

MVP

Obreja Magda  -  LAPI Dej

Cea mai buna marcatoare

David Ioana  -  CSS Brasovia

 

 

 

Clasament grupe

 

Minibaschet masculin

Grupa A

Nr.

Crt.

Echipa

JOCURI

C/P

M/P

M-P

PUNCTE

1

CSU Sibiu

3

3/0

233/16

217

6

2

ACS ICED Bucuresti

3

2/1

73/73

0

5

3

MAGIC KIDS Brasov

3

1/2

37/98

-61

4

4

ABC SONICKS Barlad

3

0/3

18/134

-116

3

 

Grupa B

Nr.

Crt.

Echipa

JOCURI

C/P

M/P

M-P

PUNCTE

1

Galactica Brasov

3

3/0

137/37

100

6

2

ACS SEVLAR Ploiesti

3

2/1

74/67

7

5

3

BC NITULESCU Rm. Valcea             

3

1/2

58/92

-34

4

4

CSU Brasov

3

0/3

43/116

-73

3

 

Babybaschet masculin

Nr.

Crt.

Echipa

JOCURI

C/P

M/P

M-P

PUNCTE

1

Sc. MIHAI VITEAZUL Pucioasa

5

5/0

182/44

138

10

2

ACS SEVLAR Ploiesti

5

4/1

128/64

 64

9

3

CSU Brasov

5

2/3

80/79

1

7

4

Galactica Brasov

5

2/3

141/117

24

7

5

CSS Brasovia

5

2/3

93/84

9

7

6

MAGIC KIDS

5

0/5

16/252

-236

5

 

Minibaschet feminin

Nr.

Crt.

Echipa

JOCURI

C/P

M/P

M-P

PUNCTE

1

CSU Brasov

3

3/0

170/34

136

6

2

CSS Brasovia

3

2/1

109/75

34

5

3

Magic Kids Brasov

3

1/2

43/95

-52

4

4

BC NITULESCU Rm. Valcea             

3

1/2

47/111

-64

4

 

Babybaschet feminin

Nr.

Crt.

Echipa

JOCURI

C/P

M/P

M-P

PUNCTE

1

CSS Brasovia

4

3/1

100/57

43

7

2

LAPI Dej

4

3/1

96/23

73

7

3

BC NITULESCU Rm. Valcea

4

3/1

56/36

20

6*

4

CSU Brasov

4

1/3

72/85

 -13

5

5

MAGIC KIDS

4

0/4

15/138

-123

4

  

 

Clasamentul - dupa prima zi de concurs

 

Minibaschet masculin

Grupa A

Nr.

Crt.

Echipa

JOCURI

C/P

M/P

M-P

PUNCTE

1

CSU Sibiu

2

2/0

150/10

140

4

2

MAGIC KIDS Brasov

3

1/2

37/98

-61

4

3

ACS ICED Bucuresti

2

1/1

47/66

-19

3

4

ABC SONICKS Barlad

1

0/1

5/25

-20

1

5

C.S. FIRST BASKETBALL Alexandria

0

0

0

0

0

 

Grupa B

Nr.

Crt.

Echipa

JOCURI

C/P

M/P

M-P

PUNCTE

1

Galactica Brasov

3

3/0

137/37

100

6

2

ACS SEVLAR Ploiesti

3

2/1

74/67

7

5

3

BC NITULESCU Rm. Valcea             

3

1/2

58/92

-34

4

4

CSU Brasov

3

0/3

43/116

-73

3

 

Babybaschet masculin

Nr.

Crt.

Echipa

JOCURI

C/P

M/P

M-P

PUNCTE

1

Sc. MIHAI VITEAZUL Pucioasa

3

3/0

115/14

101

6

2

ACS SEVLAR Ploiesti

3

3/0

103/29

74

6

3

Galactica Brasov

3

1/2

100/56

34

4

4

CSU Brasov

3

1/2

43/63

-20

4

5

CSS Brasovia

3

1/2

33/60

-27

4

6

MAGIC KIDS

3

0/3

12/184

-172

3

 

Minibaschet feminin

Nr.

Crt.

Echipa

JOCURI

C/P

M/P

M-P

PUNCTE

1

CSU Brasov

3

3/0

170/34

136

6

2

CSS Brasovia

3

2/1

109/75

34

5

3

Magic Kids Brasov

3

1/2

43/95

-52

4

4

BC NITULESCU Rm. Valcea             

3

1/2

47/111

-64

4

 

Babybaschet feminin

Nr.

Crt.

Echipa

JOCURI

C/P

M/P

M-P

PUNCTE

1

CSS Brasovia

3

3/0

142/43

99

6

2

BC NITULESCU Rm. Valcea

3

3/0

54/26

28

6

3

LAPI Dej

3

2/1

67/20

47

5

4

CSU Brasov

3

1/2

62/62

0

4

5

MAGIC KIDS

4

0/4

15/138

-123

4

  

Rezultate

 

Minibaschet masculin

Grupa A

ABC SONICKS Barlad - MAGIC KIDS                                                5-25

ACS ICED Bucuresti - C.S. FIRST BASKETBALL Alexandria              20-0

CSU Sibiu – MAGIC KIDS Brasov                                                     93-3

C.S. FIRST BASKETBALL Alexandria - ABC SONICKS Barlad            0-20

CSU Sibiu - ACS ICED Bucuresti                                                      57-7

MAGIC KIDS Brasov - ACS ICED Bucuresti                                       9-40

C.S. FIRST BASKETBALL Alexandria – CSU Sibiu                             0-20

ABC SONICKS Barlad –  CSU Sibiu                                                      6-83

MAGIC KIDS Brasov – C.S. FIRST BASKETBALL Alexandria           20-0

ACS ICED Bucuresti - ABC SONICKS Barlad                                       26-7

 

Grupa B


CSU Brasov - Galactica Brasov                                    10-60

ACS SEVLAR Ploiesti - BC NITULESCU Rm. Valcea     27-22

Galactica Brasov - BC NITULESCU Rm. Valcea              42-9

ACS SEVLAR Ploiesti – CSU Brasov                            29-10

Galactica Brasov – ACS SEVLAR Ploiesti                     35-18

BC NITULESCU Rm. Valcea – CSU Brasov                   27-23

 

 Finale

ABC SONICKS Barlad – CSU Brasov                                              4-29

MAGIC KIDS - BC NITULESCU Rm. Valcea                                  5-39

ACS SEVLAR Ploiesti - ACS ICED Bucuresti                                  38-11

CSU Sibiu  - Galactica Brasov                                                   35-18                                               

 

Babybaschet masculin

CSS Brasovia - CSU Brasov                                        18-17

ACS SEVLAR Ploiesti - GALACTICA Brasov                34-12

MAGIC KIDS - Sc. MIHAI VITEAZUL Pucioasa              1-63

GALACTICA Brasov - CSU Brasov                                17-22

ACS SEVLAR Ploiesti - MAGIC KIDS                           50-11

Sc. MIHAI VITEAZUL Pucioasa - CSS Brasovia             24-9

MAGIC KIDS - GALACTICA Brasov                               0-71

CSS Brasovia - ACS SEVLAR Ploiesti                          6-19

CSU Brasov - Sc. MIHAI VITEAZUL Pucioasa                4-28

GALACTICA Brasov - Sc. MIHAI VITEAZUL Pucioasa   18-41

ACS SEVLAR Ploiesti - CSU Brasov                                    13-9

MAGIC KIDS - CSS Brasovia                                              1-40

Sc. MIHAI VITEAZUL Pucioasa - ACS SEVLAR Ploiesti     26-12

CSS Brasovia - GALACTICA Brasov                        20-23

CSU Brasov - MAGIC KIDS                                      28-3

Minibaschet feminin

CSS Brasovia - BC NITULESCU Rm. Valcea            66 -12

CSU Brasov - BC NITULESCU Rm. Valcea               77-10

CSS Brasovia - MAGIC KIDS                                   35-3

CSU Brasov – CSS Brasovia                                    53-8

BC NITULESCU Rm. Valcea - MAGIC KIDS              20-24

MAGIC KIDS - CSU Brasov                                     16-40

Finale

BC NITULESCU Rm. Valcea - MAGIC KIDS              13-18

CSU Brasov – CSS Brasovia                                   44 - 6

 

Babybaschet feminin

CSS Brasovia - CSU Brasov                                  30-25

MAGIC KIDS  - LAPI Dej                                       0-38

CSU Brasov - MAGIC KIDS                                   28-3

BC NITULESCU Rm. Valcea - CSS Brasovia          17-10

MAGIC KIDS - BC NITULESCU Rm. Valcea            6-26

LAPI Dej - CSU Brasov                                         19-9

CSS Brasovia - MAGIC KIDS                                 46-6

BC NITULESCU Rm. Valcea - LAPI Dej                  11-10

LAPI Dej - CSS Brasovia                                         9-14

CSU Brasov - BC NITULESCU Rm. Valcea           10-23

Finale

CSU Brasov - BC NITULESCU Rm. Valcea           20-0

LAPI Dej - CSS Brasovia                                         23-1

 

 

Clientrul Dvs. de internet este vechi si nu va putea fi folosit pentru a vedea corespunzator noile pagini de internet.

Pentru a vizualiza corect pagina noastra va recomandam sa descarcati si sa instalati gratuit unul din urmatoarele browsere