Fun Sports Brasov : Organizare Competitii Sportive, Cantonamente, Impresariat sportiv, Organizare Activitati Stiintifice in Domeniul Sportului
Noutati
Parteneri

 

Campionatul National de Gimnastica Ritmica

 

 

Ziua I   ( Vineri, 10 septembrie 2010 )

  • 11.00 - 17.00 Antrenamente de acomodare
  • 17.00 - 18.30 Turul orasului cu autocar turistic etajat
  • 19.30 - 20.30 Sedinta tehnica, validarea actelor

Ziua II   ( Sambata, 11 septembrie 2010 )

  • 08.30 - 09.00 Reuniune arbitre - Tragere la sorti
  • 09.00 - 09.30 Festivitatea de deschidere
  • 09.30 - 12.00 Categoria a III-a, Grupa A (coarda, cerc, minge si maciuci)
  • 12.00 - 12.30 Pauza
  • 12.30 - 15.30 Categoria a III-a, Grupa B (coarda, cerc, minge si maciuci)
  • 15.30 - 16.00 Pauza
  • 16.00 - 17.15 Categoria a II-a (coarda, cerc, minge si maciuci) - primele doua pasaje
  • 17.15 - 17.30 Pauza
  • 17.30 - 18.45 Categoria a II-a (coarda, cerc, minge si maciuci) - ultimele doua pasaje
  • 19.30 - Dineu oficial - oferit de organizatori

Ziua III   ( Duminica, 12 septembrie 2010 )

  • 09.00 - 09.30 Reuniune arbitre - Tragere la sorti
  • 09.30 - 11.30 Concurs Senioare (coarda, cerc, minge si panglica)
  • 11.30 - 12.00 Demonstratii sportive
  • 12.00 - Festivitate de premiere si inchidere
FEDERATIA ROMANA DE GIMNASTICA RITMICA

Regulament PDF

Regulamentul complet al competitiei il puteti gasi pe situl Federatiei Romane de Gimnastica ritmica

Categoria a III-a

CATEGORIA A III-A - CLASAMENT INDIVIDUAL - Descarca tabel rezultate (Microsoft Excel)

  • Locul I : Adina Zoica
  • Locul II : Zenaida Babas
  • Locul III : Ioana Birsan

CATEGORIA A III-A - COARDA - Descarca tabel rezultate (Microsoft Excel)

  • Locul I : Ioana Birsan
  • Locul II : Stefania Oltean
  • Locul III : Zenaida Babas

CATEGORIA A III-A - CERC - Descarca tabel rezultate (Microsoft Excel)

  • Locul I : Adina Zoica
  • Locul II : Zenaida Babas
  • Locul III : Stefania Oltean

CATEGORIA A III-A - MINGE - Descarca tabel rezultate (Microsoft Excel)

  • Locul I : Adina Zoica
  • Locul II : Alexandra Alesu
  • Locul III : Ioana Birsan

CATEGORIA A III-A - MACIUCI - Descarca tabel rezultate (Microsoft Excel)

  • Locul I : Adina Zoica
  • Locul II : Alexandra Alesu
  • Locul III : Zenaida Babas

CATEGORIA A III-A - ECHIPE - Descarca tabel rezultate (Microsoft Excel)

  • Locul I : CSS Resita
  • Locul II : LPS-CSS Baia Mare 1
  • Locul III : LPS Oradea
CATEGORIA A II-A JUNIOARE

CATEGORIA A II-A - CLASAMENT INDIVIDUAL - Descarca tabel rezultate (Microsoft Excel)

  • Locul I : Diana Valeanu
  • Locul II : Xenia Jelachi
  • Locul III : Flavia Micula

CATEGORIA A II-A - COARDA - Descarca tabel rezultate (Microsoft Excel)

  • Locul I : Diana Valeanu
  • Locul II : Xenia Jelachi
  • Locul III : Lorena Stog

CATEGORIA A II-A - CERC - Descarca tabel rezultate (Microsoft Excel)

  • Locul I : Diana Valeanu
  • Locul II : Xenia Jelachi
  • Locul III : Lorena Stog

CATEGORIA A II-A - MINGE - Descarca tabel rezultate (Microsoft Excel)

  • Locul I : Diana Valeanu
  • Locul II : Diana Neag
  • Locul III : Flavia Micula

CATEGORIA A II-A - MACIUCI - Descarca tabel rezultate (Microsoft Excel)

  • Locul I : Diana Valeanu
  • Locul II : Xenia Jelachi
  • Locul III : Flavia Micula

JUNIOARE - ECHIPE - Descarca tabel rezultate (Microsoft Excel)

  • Locul I : CSS Resita
  • Locul II : LPS-CSS Baia Mare
  • Locul III : CSM Arad
SENIOARE

SENIOARE - CLASAMENT INDIVIDUAL - Descarca tabel rezultate (Microsoft Excel)

  • Locul I : Andrada Anton
  • Locul II : Stefania Chiriac
  • Locul III : Alina State

SENIOARE - COARDA - Descarca tabel rezultate (Microsoft Excel)

  • Locul I : Stefania Chiriac
  • Locul II : Andrada Anton
  • Locul III : Alina State

SENIOARE - CERC - Descarca tabel rezultate (Microsoft Excel)

  • Locul I : Andrada Anton
  • Locul II : Stefania Chiriac
  • Locul III : Alina State

SENIOARE - MINGE - Descarca tabel rezultate (Microsoft Excel)

  • Locul I : Stefania Chiriac
  • Locul II : Andrada Anton
  • Locul III : Alina State

SENIOARE - PANGLICA - Descarca tabel rezultate (Microsoft Excel)

  • Locul I : Andrada Anton
  • Locul II : Stefania Chiriac
  • Locul III : Alina State

Clientrul Dvs. de internet este vechi si nu va putea fi folosit pentru a vedea corespunzator noile pagini de internet.

Pentru a vizualiza corect pagina noastra va recomandam sa descarcati si sa instalati gratuit unul din urmatoarele browsere