Fun Sports Brasov : Organizare Competitii Sportive, Cantonamente, Impresariat sportiv, Organizare Activitati Stiintifice in Domeniul Sportului
Noutati
Parteneri

 

CN Junioare4 Euro-regiune RO7

 

 

CAMPIONATUL NATIONAL DE JUNIOARE IV FEMININ

 

Faza pe euro-regiuni (zona)

Organizata de A.J.H. Brasov din euro - regiunea geogratica RO 7

 

In colaborare cu CSS Dinamo Brasov ,  ASC Corona 2010 Brasov si ACS Transilvania Brasov.

 

RO 7 – Alba, Sibiu, Brasov, Covasna, Harghita, Mures.

 

Participa:

- Cluburle afiliate la F.R.Handbal;

- Asociatii sportive sau scolare atiliate la A.J.H. / A.M.H..

Au drept de joc sportivi nascuti in anii 2002 - 2003 si mai tineri.

Legitimarea sportivilor se va face pe baza de :

- Legitimatie F.R.Handbal;

sau

- Copie xerox a Certificatului de Nastere cu poza, viza anuala si viza medicala – vizata de catre A.J.H. / A.M.H.

sau

- Legitimatie de sportiv eliberata de A.J.H. / A.M.H., cu poza, viza medicala si viza anuala

Regulamentul de joc :

- Timpul de joc: 2 reprize x 20 minute;

- Pauza: 5 minute;

- Eliminarea: 1 minut.

CAMPIONATUL NATIONAL DE JUNIOARE IV FEMININ

Faza pe euro-regiuni (zona)

Loc desfasurare:

Sala mare de sport a Scolii Generale Nr. 11 Brasov

Sala mare de sport - Colina Universitatii - Universitatea  “Transilvania”  Brasov

 

Sedinta tehnica Sc. Gen. Nr. 11, Brasov, ora 8.15

 

Echipe participante

1.     ACS CORONA 2010 BRASOV

2.     CSS DINAMO BRASOV “A”

3.     CSS DINAMO BRASOV “B”

4.     ACS TRANSILVANIA BRASOV

5.     CS OLIMPIC TG MURES

6.     C.S. MULTIPROD GORNESTI

7.     C.S. ARENA TG. MURES

8.     CSS SF. GHEORGHE

9.     CSS MEDIAS

SEBES – ALBA

CSMIERCUREA-CIUC

CSO CUGIR

 

 

 

GRUPA I

1.     ACS CORONA 2010 BRASOV

2.     C.S. MULTIPROD GORNESTI

3.     CSS MEDIAS

4.     CSO CUGIR

GRUPA II

1.     CSS DINAMO BRASOV “A”

2.     CSS SF. GHEORGHE

3.     ACS TRANSILVANIA BRASOV

4. CSM MIERCUREA-CIUC

GRUPA III

1.     CS OLIMPIC TG MURES

2.     CSS DINAMO BRASOV “B”

3.     SEBES - ALBA

4.     C.S. ARENA TG. MURES

 

PROGRAM MECIURI IN GRUPE

SALA SC. GEN. 11

GRUPA II SI III

ETAPA I        

GR. II 1-4  CSS DINAMO BRASOV “A” - CSM MIERCUREA-CIUC 9.00 – 9.45

2-3   CSS SF. GHEORGHE  - ACS TRANSILVANIA BRASOV 9.55 – 10.40

GR. III 1-4 CS OLIMPIC TG MURES - C.S. ARENA TG. MURES 10.50 – 11.35

2-3  CSS DINAMO BRASOV “B” - SEBES – ALBA 11.45 – 12.30

ETAPA II

GR. I 4-3 CSM MIERCUREA-CIUC - ACS TRANSILVANIA BRASOV 12.40 – 13.25

1-2 CSS DINAMO BRASOV “A” - CSS SF. GHEORGHE 13.35 – 14.10

GR. III 4-3 C.S. ARENA TG. MURES - SEBES – ALBA 14.20 – 15.05

1-2 CS OLIMPIC TG MURES - CSS DINAMO BRASOV “B” 15.15 – 16.00

ETAPA III     

GR. II 2-4 CSS SF. GHEORGHE - CSM MIERCUREA-CIUC 16.10 – 16.55

 3-1 ACS TRANSILVANIA BRASOV - CSS DINAMO BRASOV “A” 17.05 – 17.50

GR. III 2-4 CSS DINAMO BRASOV “B” - C.S. ARENA TG. MURES 18.00 – 18.45

            3-1 SEBES – ALBA - CS OLIMPIC TG MURES 19.00

PROGRAM MECIURI

SAMBATA

 

SALA DE PE COLINA UNIVERSITATII “TRANSILVANIA” BRASOV

                                                GRUPA I

 

 

ETAPA I        

GR. I 1-4  ACS CORONA 2010 BRASOV - CSO CUGIR 9.30 – 10.20

2-3 C.S. MULTIPROD GORNESTI - CSS MEDIAS  10.30 – 11.20

ETAPA II

GR. I 4-3 CSO CUGIR - CSS MEDIAS 11.30 – 12.20

PAUZA

1-2 ACS CORONA 2010 BRASOV - C.S. MULTIPROD GORNESTI 16.10 – 17.00

ETAPA III     

GR. I 2-4 C.S. MULTIPROD GORNESTI - CSO CUGIR 17.10 – 18.00

3-1 CSS MEDIAS - ACS CORONA 2010 BRASOV 18.10 – 19.00

 

JOCURI CLASAMENT

DUMINICA

SALA DE PE COLINA UNIVERSITATII “TRANSILVANIA” BRASOV

LOCUL 10/11/12

1. LOCUL IV GR I – LOCUL IV GR II 9.00 – 9.50

2. LOCUL IV GR II – LOCUL IV GR III 10.00 – 10.50

3. LOCUL IV GR I – LOCUL IV GR III 11.00 – 11.50

SC. GEN. NR. 11

LOCUL 7/8/9

1. LOCUL III GR I – LOCUL III GR II 8.30 – 9.20

2. LOCUL III GR II – LOCUL III GR III 11.30 – 12.20

3. LOCUL III GR I – LOCUL III GR III 14.30 – 15.20

LOCUL 4/5/6

4. LOCUL II GR I – LOCUL II GR II 9.30 – 10.20

5. LOCUL II GR II – LOCUL II GR III 12.30 – 13.20

6. LOCUL II GR I – LOCUL II GR III 15.30 – 16.20

LOCUL 1/2/3

7. LOCUL I GR I – LOCUL I GR II 10.30 – 11.20

8. LOCUL I GR II – LOCUL I GR III 13.30 – 14.20

9. LOCUL I GR I – LOCUL I GR III 16.30 – 17.20

 

ECHIPELE CLASATE PE LOCURILE I – IV SE CALIFICA LA TURNEUL SEMIFINAL

CAMPIONATUL NATIONAL DE JUNIOARE IV FEMININ

 Faza pe euro-regiuni (zona)

Organizata de A.J.H. Brasov din euro - regiunea geogratica RO 7

In colaborare cu CSS Dinamo Brasov,ASC Corona 2010 Brasov si ACS Transilvania Brasov

 

RO 7 – Alba, Sibiu, Brasov, Covasna, Harghita, Mures.

 

Participa:

- Cluburle afiliate la F.R.Handbal;

- Asociatii sportive sau scolare atiliate la A.J.H. / A.M.H..

Au drept de joc sportivi nascuti in anii 2002 - 2003 si mai tineri.

Legitimarea sportivilor se va face pe baza de :

- Legitimatie F.R.Handbal;

sau

- Copie xerox a Certificatului de Nastere cu poza, viza anuala si viza medicala – vizata de catre A.J.H. / A.M.H.

sau

- Legitimatie de sportiv eliberata de A.J.H. / A.M.H., cu poza, viza medicala si viza anuala

Regulamentul de joc :

- Timpul de joc: 2 reprize x 20 minute;

- Pauza: 5 minute;

- Eliminarea: 1 minut.

 

Loc desfasurare – Sala de sport a Sc. Gen. Nr. 11, Brasov

Perioada 25 – 26.04.2015

 

Organizatori pun la dispozitie sala de desfasurare a competitiei, baremele aferente arbitrajului si asistentului medical. Pune la dispozitie participantilor unitati de cazare si de servire a mesei.

Conditii de camin cazare 3/4 pers. in camera si masa completa = 65 lei

Conditii de Hotel 2* 2/3 pers.  in camera si masa completa = 75 lei

Conditii de Hotel 3* 2 pers. in camera si masa completa = 80 lei

Conditii de Hotel 4* 2/3 pers. in camera si masa completa = 90 lei

Comanda se face in scris pe e-mail: office@funsports.ro  sau

    Tel/Fax:  0268.311.266

                        

          

Din faza pe euro-regiuni se calitica maxim 4 echipe pentru faza semifinala.

                       

           

Inscriere
Clasament

Clientrul Dvs. de internet este vechi si nu va putea fi folosit pentru a vedea corespunzator noile pagini de internet.

Pentru a vizualiza corect pagina noastra va recomandam sa descarcati si sa instalati gratuit unul din urmatoarele browsere