Fun Sports Brasov : Organizare Competitii Sportive, Cantonamente, Impresariat sportiv, Organizare Activitati Stiintifice in Domeniul Sportului
Noutati
Parteneri

 

CI Gimnastica Ritmica Cupa Transilvania Ed I

 

 

Clubul Sportiv Universitar Brasov impreuna cu Federatia Romana de Gimnastica Ritmica si Universitatea Transilvania din Brasov organizeaza in memoria domnului prof. dr. ing. Sergiu T. Chiriacescu evenimentul:

Concurs International de Gimnastica ritmica " Cupa Transilvania" in memoriam Sergiu T. Chiriacescu Editia I.

Evenimentul sedesfasoara in perioada 01-05 Decembrie 2011 la Complexul Sportiv Forex Brasov

 

"In aceste zile, 1 – 5 decembrie 2011, se desfasoara la Brasov Concursul International de Gimnastica Ritmica “Cupa Transilvania” in Memoriam Sergiu T. Chiriacescu.

Profesor dr. ing. Sergiu T. Chiriacescu este indiscutabil formatorul Clubului Sportiv Universitar modern, club care de-a lungul timpului si pana astazi a descoperit, format si modelat sportive de inalta valoare. De acolo, de sus ,domnia sa vegheaza si se bucura de bunul mers al activitatii sportivilor, antrenorilor si a oamenilor din conducerea clubului. Avem vesnica recunostinta a celui ce a fost parinte, dascal si prieten, domnul profesor dr. ing. Sergiu T. Chiriacescu, fost rector al Universitatii Transilvania din Brasov."

Director CSU Brasov
ing. Gabriel Calancea

 

Sergiu T. Chiriacescu (n. 18 octombrie 1940, d. 19 ianuarie 2010), profesor doctor, a fost membru corespondent al Academiei Române, rector al Universitatii Transilvania Brasov (1990-2004] si senator.

Activitatea didactica si academica

- Absolvent, ca sef de promotie, al Institutului Politehnic Brasov (1965), Facultatea de Tehnologie a Constructiilor de Masini, - cadru didactic la Universitatea Transilvania din Brasov (din 1966) - doctor în stiinte ingineresti, specialitatea Mecanica Tehnica (1971) - 1999 - membru corespondent al Academiei Romane, for care i-a conferit în anul 1987 premiul AUREL VLAICU, iar în anul 2001 distinctia "Serviciul credincios cu grad de Comandor". - Doctor Honoris Causa al unor prestigioase universitati precum Universitatea Tehnica din Chisinau, Universitatea din Petrosani, Universitatea Tehnica Cluj-Napoca, Academia Tehnica Militara. - 1996 - profesor onorific al "European University Neuchatel" si expert european pentru "Mechanical Engineering Higher Education"

Activitate în domeniul socio-politic

 - Primul prefect al Judetului Brasov dupa Revolutia din decembrie 1989;
- Vicepresedinte al Consiliului National al Rectorilor (1993-1996);
- Presedintele Consiliului National al Rectorilor (ianuarie 1996 - 2004);
- Membru in Biroul Permanent al Asociatiei Europene a Universitatilor (CRE) (1996- prezent);
- Membru fondator al Fundatiei Europene Nicolae Titulescu;
- Vicepresedinte al Forumului Democrat Roman;
- Presedintele filialei Brasov a Crucii Rosii;
- Presedinte C.A. al CSU Brasov;
- Senator în Parlamentul României (1996-2000), membru în grupurile parlamentare de prietenie cu Peru si Polonia.

Activitate stiintifica

- 9 tratate stiintifice, dintre care o carte (in doua volume) Editura Tehnica (1970), o carte la Editura Academiei Romane (1984) si o carte in limba engleza, la Elsever (1990);
- peste 120 de articole stiintifice publicate in reviste de prestigiu din tara si strainatate, precum Utilitas Mathematica (Canada), Mechanism and Machine Theory, Mechanics Research Communications (Marea Britanie), Revista de la Real Academia de Ciancies Exactes (Spania), Werkstatstechnik, Werkzeugmaschine International (fosta RFG), Expres Informatiia (fosta URSS).
- 12 brevete de inventie

SCHEDULE

2nd December 2011
                        11:00 – 18:00  Training in competition hall
                        19:00               Technical meeting – “Ardealul Restaurant”
           
3rd December 2011
                        11:00 – 12:00 Children competition – without apparatus
                        12:00 – 12:15 Break
`                       12:15 – 13:00 Children competition – rope
                        13:00 – 14:00 Lunch break
                        14:00 – 14:50 Prejuniors competition – rope
                        14:50 – 15:00 Break
                        15:00 – 15:50 Prejuniors competition – hoop
                        15:50 – 16:00 Break
                        16:00 – 16:50 Prejuniors competition – ribbon

4th December 2011
                        10:30 – 11:15 Finals children – without apparatus and rope
                        11:15 – 11:30 Break
                        11:30 – 12:30 Finals prejuniors – rope, hoop, ribbon
                        13:00               Award ceremony
                        14:00               City tour; lunch in the bus
                        19:00               Banquet
                  
5th December 2011
Departure of  delegation

 

TRAINING SCHEDULE
2nd December 2011

TEAM

CARPET OF THE COMPETITION

Republic of Moldavia

11:00 – 11:45

Great Britain

11:45 – 12:15

Bagira Ukraine

12:15 – 13:00

Deriugina School Ukraine

13:00 – 13:30

CSU Braşov

15:00 – 15:45

CSM Ploieşti

15:45 – 16:30

CSS 1 Constanţa

16:30 – 17:00

Anghel Saligny Iaşi

17:00 – 18:00

 

 

 

 

 

 

START LIST – CHILDREN – WITHOUT APPARATUS
Saturday, 3rd December 2011, 11:00

1.

Marinaş Mădălina

CSU Braşov

2.

Costache Tavita

CSM Ploieşti

3.

Hlipcă Alexandra

CSU Braşov

4.

Nahaba Valeria

Rep. of Moldova

5.

Nehoianu Elena

CSS1 Constanţa

6.

Todica Ana Maria

CSU Braşov

7.

Shcherbiy Viktoriya

Bagira Ukraine

8.

Aniţei Laura

Anghel Saligny Iaşi

9.

Steblyk Sofiia

Deriugina School Ukraine

10.

David Mara

CSU Braşov

11.

Ristea Alexia

CSM Ploieşti

12.

Saffron Severn

Great Britain

13.

Chiru Silviana

CSS 1 Constanţa

14.

Urdea Miruna

CSU Braşov

15.

Ermiciov Sofia

Rep. of Moldova

16.

Stoian Denisa

CSM Ploiesti

17.

Brighente Roxana

Anghel Saligny Iaşi

18.

Shuha Yelyzaveta

Bagira Ukraine

19.

Balmuj Daria

CSU Braşov

20.

Nikolaichuk Varvara

Deriugina School Ukraine

21.

Anton Rebeca

CSU Braşov

 

START LIST – CHILDREN – ROPE
Saturday, 3rd December 2011, 11:00

1.

Nahaba Valeria

Rep. of Moldova

2.

Nehoianu Elena

CSS1 Constanţa

3.

Todica Ana Maria

CSU Braşov

4.

Shcherbiy Viktoriya

Bagira Ukraine

5.

Aniţei Laura

Anghel Saligny Iaşi

6.

Steblyk Sofiia

Deriugina School Ukraine

7.

David Mara

CSU Braşov

8.

Saffron Severn

Great Britain

9.

Chiru Silviana

CSS 1 Constanţa

10.

Urdea Miruna

CSU Braşov

11.

Ermiciov Sofia

Rep. of Moldova

12.

Stoian Denisa

CSM Ploieşti

13.

Brighente Roxana

Anghel Saligny Iaşi

14.

Shuha Yelyzaveta

Bagira Ukraine

15.

Balmuj Daria

CSU Braşov

16.

Nikolaichuk Varvara

Deriugina School Ukraine

17.

Anton Rebeca

CSU Braşov

 

START LIST – PREJUNIORS
Saturday, 3rd December 2011, 14:00

 

 

 

H.C.

Great Britain

Elena Suicu

1.

A. Saligny Iaşi

Dănilă Georgiana

2.

CSM Ploieşti

Gheorghe Delia

3.

LPS Bistriţa

Cimpoieşu Teodora

4.

Bagira Ukraine

Hoyda Sofiya

5.

Rep.of Moldavia

Fediuş Valeria

6.

A. Saligny Iaşi

Moisă Daria

7.

CSM Ploieşti

Toma Ana

8.

Deriugina School

Oleksandrova Margaryta

9.

CSU Braşov

Frîncu Ana

10.

Bagira Ukraine

Ivaniv Viktoriya

11.

A. Saligny Iaşi

Ungureanu Andra

12.

CSM Ploieşti

Chirvasă Iulia

13.

LPS Bistriţa

Bondriş Cosmina

14.

Great Britain

Clark Sophia

15.

CSS1 Constanţa

Sava Andreea

16.

A. Saligny Iaşi

Popa Ştefana

17.

Bagira Ukraine

Kovalyk Sofiya

18.

Rep. of  Moldavia

Lichii Elizaveta

19.

CSM Ploieşti

Harcan Livia

20.

CSU Braşov

Scobelev Diana

21.

LPS Bistriţa

Oltean Ştefania

22.

A.Saligny Iaşi

Verdeş Andreea

23.

Deriugina School

Sushko Daria

 

 

 

PARTICIPANT LIST 

  • SC BAGIRA UKRAINE

Children

Prejuniors

Shuha Yelyzaveta

Kovalyk Sofiya

Shcherbiy Viktoriya

Ivaniv Viktoriya

 

Hoyda Sofiya

  • DERIUGINA SCHOOL UKRAINE

Children

Prejuniors

Nikolaichuk Varvara

Sushko Daria

Steblyk Sofiia

Oleksandrova Margaryta

  • GREAT BRITAIN

Children

Prejuniors

Senior - HC

Saffron Severn

Sophia Clark

Suicu Elena

  • REPUBLIC OF MOLDAVIA

Children

Prejuniors

Ermiciov Sofia

Lichii Elizaveta

Nahaba Valeria

Fediuş Valeria

  • LPS BISTRIŢA ROMÂNIA

Children

Prejuniors

 

Oltean Ştefania

 

Bondriş Cosmina

 

Cimpoieşu Teodora

  • CSS 1 CONSTANŢA ROMÂNIA

Children

Prejuniors

Nehoianu Elena

Sava Andreea

Chiru Silviana

 

  • ANGHEL SALIGNY IAŞI ROMÂNIA

Children

Prejuniors

Aniţei Laura

Dănilă Georgiana

Brighente Roxana

Popa Ştefana

 

Ungureanu Andra

 

Verdeş Andreea

 

Moisă Daria

  • CSM PLOIEŞTI ROMÂNIA

Children

Prejuniors

Stoian Denisa

Harcan Livia

Costache Tavita

Chirvasă Iulia

Ristea Alexia

Toma Ana

 

Gheorghe Delia

 

  • CSU BRAŞOV ROMÂNIA

Children

Prejuniors

Anton Rebeca

Frîncu Ana

Balmuj Daria

Scobelev Diana

Urdea Miruna

 

David Mara

 

Todică Ana Maria

 

Marinaş Mădălina

 

Hlipcă Alexandra

 

 

 

COACHES AND JUDGES

  • SC BAGIRA UKRAINE

Vaulin Igor – coach
Ivaniv Iryna – judge
Sorokovska Kateryna – judge

  • DERIUGINA SCHOOL UKRAINE

Kozak Anastasiya – coach
Khozlu Elina – judge

  • GREAT BRITAIN

Kapysheva Asiya – coach

  • REPUBLIC OF MOLDAVIA

Comendant Elena – judge

  • LPS BISTRIŢA ROMANIA

Sigartău Ica – judge

  • CSS 1 CONSTANŢA ROMANIA

Râşniţă Vasilica – coach
Rusu Magda – judge

 

  • “ANGHEL SALIGNY” IAŞI ROMANIA

Radu Constantin – coach
Radu Cătălina – judge

  • CSM PLOIEŞTI ROMANIA

Puiu Simona – coach
Băescu Liliana – judge

  • CSU BRAŞOV ROMANIA

State Alina – coach
Banciu Simona – judge

 

1st TRANSILVANIA CUP BRASOV - ROMANIA - 2nd - 5th OF DECEMBER 2011

CHILDREN - ALL AROUND COMPETITION

FREE HANDS ROPE
NR. CRT. NUMELE SI PRENUMELE CLUBUL D A E TOTAL D A E TOTAL REZULTAT FINAL
1 Roxana BRIGHENTE CSS ,,A.Saligny" Iasi - ROU 2.800 7.850 7.850 18.500 2.975 7.100 7.100 17.175 35.675
2 Rebeca ANTON CSU Brasov - ROU 2.500 8.000 8.000 18.500 2.500 7.250 7.250 17.000 35.500
3 Laura ANIŢEI CSS ,,A.Saligny" Iasi - ROU 3.100 7.750 7.750 18.600 2.750 7.050 7.050 16.850 35.450
4 Yelizaveta SHUHA Bagira - Ukraine 2.300 7.800 7.800 17.900 2.600 7.300 7.300 17.200 35.100
5 Sofiia STEBLYK Deriugina School - Ukraine 2.800 7.600 7.600 18.000 2.825 7.000 7.000 16.825 34.825
6 Denisa STOIAN CSM Ploiesti - ROU 2.100 7.750 7.750 17.600 2.375 6.800 6.800 15.975 33.575
7 Daria BALMUJ CSU Brasov - ROU 2.700 7.700 7.700 18.100 1.825 6.550 6.550 14.925 33.025
8 Varvara NIKOLAICHUK Deriugina School - Ukraine 1.900 7.100 7.100 16.100 2.175 6.500 6.500 15.175 31.275
9 Valeria NAHABA Republic of Moldova 1.600 6.850 6.850 15.300 1.575 6.200 6.200 13.975 29.275
10 Sofia ERMICIOV Republic of Moldova 1.600 7.050 7.050 15.700 1.025 5.900 5.900 12.825 28.525
11 Mara DAVID CSU Brasov - ROU 1.300 6.450 6.450 14.200 1.700 6.200 6.200 14.100 28.300
12 Miruna URDEA CSU Brasov - ROU 1.200 6.500 6.500 14.200 1.025 6.050 6.050 13.125 27.325
13 Elena NEHOIANU CSS1 Constanta - ROU 0.800 6.750 6.750 14.300 1.250 5.800 5.800 12.850 27.150
14 Silviana CHIRU CSS1 Constanta - ROU 0.800 6.350 6.350 13.500 1.250 6.150 6.150 13.550 27.050
15 Ana-Maria TODICA CSU Brasov - ROU 1.000 6.600 6.600 14.200 1.050 5.300 5.300 11.650 25.850
16 Severn SAFFRON Great Britain 0.400 6.100 6.100 12.600 0.650 5.000 5.000 10.650 23.250
17 Alexia RISTEA CSM Ploiesti - ROU 1.200 7.000 7.000 15.200 0.000 0.000 0.000 0.000 15.200
18 Tavita COSTACHE CSM Ploiesti - ROU 1.100 6.550 6.550 14.200 0.000 0.000 0.000 0.000 14.200
19 Mădălina MARINAŞ CSU Brasov - ROU 1.150 6.500 6.500 14.150 0.000 0.000 0.000 0.000 14.150
20 Alexandra HLIPCĂ CSU Brasov - ROU 0.900 6.350 6.350 13.600 0.000 0.000 0.000 0.000 13.600
21 Viktoriya SHCHERBIY Bagira - Ukraine 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000

 

1st TRANSILVANIA CUP BRASOV - ROMANIA - 2nd - 5th OF DECEMBER 2011

CHILDREN FINALS - FREE HANDS

NR. CRT. NUMELE SI PRENUMELE CLUBUL D1-1 D1-2 D1 A1 A2 A3 A4 A E1 E2 E3 E4 E TOTAL
1 REBECA ANTON CSU BRASOV 3.100 3.100 3.100 7.600 8.000 7.400 8.000 7.800 7.600 8.000 7.400 8.000 7.800 18.700
2 ROXANA BRIGHENTE CSS ANGHEL SALIGNY IASI 3.000 3.000 3.000 7.800 7.000 7.600 7.600 7.600 7.800 7.000 7.600 7.600 7.600 18.200
3 LAURA ANITEI CSS ANGHEL SALIGNY IASI 2.800 2.800 2.800 7.600 7.000 7.500 7.700 7.550 7.600 7.000 7.500 7.700 7.550 17.900
4 YELIZAVETA SHUHA BAGIRA ‐UKR 2.000 2.000 2.000 7.800 7.600 7.800 7.800 7.800 7.800 7.600 7.800 7.800 7.800 17.600
5 DARIA BALMUJ CSU BRASOV 2.100 2.100 2.100 7.700 7.700 7.500 7.700 7.700 7.700 7.700 7.500 7.700 7.700 17.500
6 DENISA STOIAN CSM PLOIESTI 2.100 2.100 2.100 7.600 7.700 7.300 7.700 7.650 7.600 7.700 7.300 7.700 7.650 17.400
7 SOFIIA STEBLIK DERIUGINA SCHOOL ‐UKR 2.250 2.250 2.250 7.700 7.200 7.300 7.700 7.500 7.700 7.200 7.300 7.700 7.500 17.250
8 VARVARA NIKOLAICHUK DERIUGINA SCHOOL ‐UKR 1.600 1.600 1.600 7.500 7.000 7.000 7.500 7.250 7.500 7.000 7.000 7.500 7.250 16.100

 

1st TRANSILVANIA CUP BRASOV - ROMANIA - 2nd - 5th OF DECEMBER 2011

CHILDREN - FREE HANDS

NR. CRT. NUMELE SI PRENUMELE CLUBUL D1-1 D1-2 D A1 A2 A3 A4 A E1 E2 E3 E4 E TOTAL
1 Laura ANIŢEI CSS ,,A.Saligny" Iasi - ROU 3.100 3.100 3.100 7.800 7.700 8.000 7.700 7.750 7.800 7.700 8.000 7.700 7.750 18.600
2 Roxana BRIGHENTE CSS ,,A.Saligny" Iasi - ROU 2.800 2.800 2.800 7.800 7.900 8.000 7.500 7.850 7.800 7.900 8.000 7.500 7.850 18.500
3 Rebeca ANTON CSU Brasov - ROU 2.500 2.500 2.500 8.000 8.200 7.300 8.000 8.000 8.000 8.200 7.300 8.000 8.000 18.500
4 Daria BALMUJ CSU Brasov - ROU 2.700 2.700 2.700 7.800 7.700 7.700 7.700 7.700 7.800 7.700 7.700 7.700 7.700 18.100
5 Sofiia STEBLYK Deriugina School - Ukraine 2.800 2.800 2.800 7.700 7.400 7.500 7.700 7.600 7.700 7.400 7.500 7.700 7.600 18.000
6 Yelizaveta SHUHA Bagira - Ukraine 2.300 2.300 2.300 7.800 7.600 8.000 7.800 7.800 7.800 7.600 8.000 7.800 7.800 17.900
7 Denisa STOIAN CSM Ploiesti - ROU 2.100 2.100 2.100 7.600 7.800 7.700 7.900 7.750 7.600 7.800 7.700 7.900 7.750 17.600
8 Varvara NIKOLAICHUK Deriugina School - Ukraine 1.900 1.900 1.900 7.200 7.000 6.800 7.700 7.100 7.200 7.000 6.800 7.700 7.100 16.100
9 Sofia ERMICIOV Republic of Moldova 1.600 1.600 1.600 7.100 6.800 7.000 7.200 7.050 7.100 6.800 7.000 7.200 7.050 15.700
10 Valeria NAHABA Republic of Moldova 1.600 1.600 1.600 7.100 6.900 6.800 6.800 6.850 7.100 6.900 6.800 6.800 6.850 15.300
11 Alexia RISTEA CSM Ploiesti - ROU 1.200 1.200 1.200 7.100 7.000 7.000 6.700 7.000 7.100 7.000 7.000 6.700 7.000 15.200
12 Elena NEHOIANU CSS1 Constanta - ROU 0.800 0.800 0.800 6.700 6.400 6.800 6.900 6.750 6.700 6.400 6.800 6.900 6.750 14.300
13 Mara DAVID CSU Brasov - ROU 1.300 1.300 1.300 6.500 6.400 6.400 6.800 6.450 6.500 6.400 6.400 6.800 6.450 14.200
14 Miruna URDEA CSU Brasov - ROU 1.200 1.200 1.200 6.500 6.500 6.800 6.400 6.500 6.500 6.500 6.800 6.400 6.500 14.200
15 Tavita COSTACHE CSM Ploiesti - ROU 1.100 1.100 1.100 6.700 6.700 6.200 6.400 6.550 6.700 6.700 6.200 6.400 6.550 14.200
16 Ana-Maria TODICA CSU Brasov - ROU 1.000 1.000 1.000 6.600 6.600 6.700 6.500 6.600 6.600 6.600 6.700 6.500 6.600 14.200
17 Mădălina MARINAŞ CSU Brasov - ROU 1.150 1.150 1.150 6.800 6.500 6.300 6.500 6.500 6.800 6.500 6.300 6.500 6.500 14.150
18 Alexandra HLIPCĂ CSU Brasov - ROU 0.900 0.900 0.900 6.400 6.300 6.400 6.000 6.350 6.400 6.300 6.400 6.000 6.350 13.600
19 Silviana CHIRU CSS1 Constanta - ROU 0.800 0.800 0.800 6.400 6.300 6.300 6.700 6.350 6.400 6.300 6.300 6.700 6.350 13.500
20 Severn SAFFRON Great Britain 0.400 0.400 0.400 6.000 6.000 6.200 6.400 6.100 6.000 6.000 6.200 6.400 6.100 12.600
Viktoriya SHCHERBIY Bagira - Ukraine 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000

 

1st TRANSILVANIA CUP BRASOV - ROMANIA - 2nd - 5th OF DECEMBER 2011

CHILDREN - ROPE

NR. CRT. NUMELE SI PRENUMELE CLUBUL D1-1 D1-2 D1 D2-1 D2-2 D2 D A1 A2 A3 A4 A E1 E2 E3 E4 E TOTAL PEN.
1 Yelizaveta SHUHA Bagira - Ukraine 1.400 1.400 1.400 3.800 3.800 3.800 2.600 7.500 7.100 7.600 6.900 7.300 7.500 7.100 7.600 6.900 7.300 17.200
2 Roxana BRIGHENTE CSS ,,A.Saligny" Iasi - ROU 2.550 2.550 2.550 3.400 3.400 3.400 2.975 7.100 7.100 7.000 7.100 7.100 7.100 7.100 7.000 7.100 7.100 17.175
3 Rebeca ANTON CSU Brasov - ROU 1.200 1.200 1.200 3.800 3.800 3.800 2.500 7.400 7.500 7.000 7.100 7.250 7.400 7.500 7.000 7.100 7.250 17.000
4 Laura ANIŢEI CSS ,,A.Saligny" Iasi - ROU 1.800 1.800 1.800 3.700 3.700 3.700 2.750 7.100 7.000 7.100 6.700 7.050 7.100 7.000 7.100 6.700 7.050 16.850
5 Sofiia STEBLYK Deriugina School - Ukraine 2.200 2.200 2.200 3.450 3.450 3.450 2.825 7.000 6.700 7.000 7.200 7.000 7.000 6.700 7.000 7.200 7.000 16.825
6 Denisa STOIAN CSM Ploiesti - ROU 1.400 1.400 1.400 3.350 3.350 3.350 2.375 6.800 7.000 6.800 6.700 6.800 6.800 7.000 6.800 6.700 6.800 15.975
7 Varvara NIKOLAICHUK Deriugina School - Ukraine 2.000 2.000 2.000 2.350 2.350 2.350 2.175 6.500 6.500 6.400 6.800 6.500 6.500 6.500 6.400 6.800 6.500 15.175
8 Daria BALMUJ CSU Brasov - ROU 1.500 1.500 1.500 2.150 2.150 2.150 1.825 6.700 6.800 6.100 6.400 6.550 6.700 6.800 6.100 6.400 6.550 14.925
9 Mara DAVID CSU Brasov - ROU 0.800 0.800 0.800 2.600 2.600 2.600 1.700 6.200 6.300 6.200 6.200 6.200 6.200 6.300 6.200 6.200 6.200 14.100
10 Valeria NAHABA Republic of Moldova 0.600 0.600 0.600 2.550 2.550 2.550 1.575 6.100 6.200 6.200 6.400 6.200 6.100 6.200 6.200 6.400 6.200 13.975
11 Silviana CHIRU CSS1 Constanta - ROU 0.500 0.500 0.500 2.000 2.000 2.000 1.250 6.100 6.300 6.200 6.000 6.150 6.100 6.300 6.200 6.000 6.150 13.550
12 Miruna URDEA CSU Brasov - ROU 0.700 0.700 0.700 1.350 1.350 1.350 1.025 6.100 6.400 6.000 5.800 6.050 6.100 6.400 6.000 5.800 6.050 13.125
13 Elena NEHOIANU CSS1 Constanta - ROU 0.200 0.200 0.200 2.300 2.300 2.300 1.250 5.600 6.000 5.600 6.400 5.800 5.600 6.000 5.600 6.400 5.800 12.850
14 Sofia ERMICIOV Republic of Moldova 0.400 0.400 0.400 1.650 1.650 1.650 1.025 5.800 6.000 6.300 5.700 5.900 5.800 6.000 6.300 5.700 5.900 12.825
15 Ana-Maria TODICA CSU Brasov - ROU 0.700 0.700 0.700 1.400 1.400 1.400 1.050 5.100 5.000 5.500 5.800 5.300 5.100 5.000 5.500 5.800 5.300 11.650
16 Severn SAFFRON Great Britain 0.400 0.400 0.400 0.900 0.900 0.900 0.650 5.000 5.000 5.000 4.800 5.000 5.000 5.000 5.000 4.800 5.000 10.650
Mădălina MARINAŞ CSU Brasov - ROU 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000
Tavita COSTACHE CSM Ploiesti - ROU 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000
Alexandra HLIPCĂ CSU Brasov - ROU 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000
Viktoriya SHCHERBIY Bagira - Ukraine 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000
Alexia RISTEA CSM Ploiesti - ROU 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000

 

1st TRANSILVANIA CUP BRASOV - ROMANIA - 2nd - 5th OF DECEMBER 2011

CHILDREN FINALS - ROPE

NR. CRT. NUMELE SI PRENUMELE CLUBUL D1-1 D1-2 D1 D2-1 D2-2 D2 D A1 A2 A3 A4 A E1 E2 E3 E4 E TOTAL PEN.
1 DENISA STOIAN CSM PLOIESTI 2.400 2.400 2.400 4.300 4.300 4.300 3.350 6.900 7.700 6.800 6.700 6.850 6.900 7.700 6.800 6.700 6.850 17.050
2 YELIZAVETA SHUHA BAGIRA ‐UKR 1.300 1.300 1.300 4.300 4.300 4.300 2.800 7.000 7.100 7.600 7.100 7.100 7.000 7.100 7.600 7.100 7.100 17.000
3 ROXANA BRIGHENTE CSS ANGHEL SALIGNY IASI 2.500 2.500 2.500 3.100 3.100 3.100 2.800 7.000 7.000 7.100 7.200 7.050 7.000 7.000 7.100 7.200 7.050 16.900
4 SOFIIA STEBLIK DERIUGINA SCHOOL ‐UKR 1.700 1.700 1.700 2.450 2.450 2.450 2.075 6.800 6.500 6.800 7.000 6.800 6.800 6.500 6.800 7.000 6.800 15.675
5 DARIA BALMUJ CSU BRASOV 1.800 1.800 1.800 2.500 2.500 2.500 2.150 5.800 6.100 5.800 6.600 5.950 5.800 6.100 5.800 6.600 5.950 14.050
6 VALERIA NAHABA REPUBLIC OF MOLDOVA 0.500 0.500 0.500 2.500 2.500 2.500 1.500 6.000 6.000 6.700 6.500 6.250 6.000 6.000 6.700 6.500 6.250 14.000
7 VARVARA NIKOLAICHUK DERIUGINA SCHOOL ‐UKR 1.600 1.600 1.600 2.100 2.100 2.100 1.850 6.100 6.000 6.000 6.600 6.050 6.100 6.000 6.000 6.600 6.050 13.950
8 REBECA ANTON CSU BRASOV 1.600 1.600 1.600 1.750 1.750 1.750 1.675 6.500 6.000 5.500 5.600 5.800 6.500 6.000 5.500 5.600 5.800 13.275

 

1st TRANSILVANIA CUP BRASOV - ROMANIA - 2nd - 5th OF DECEMBER 2011

PREJUNIORS - ALL AROUND

ROPE HOOP RIBBON
NR. CRT. NUMELE SI PRENUMELE CLUBUL D A E TOTAL D A E TOTAL D A E TOTAL REZULTAT FINAL
1 Andreea VERDES CSS ,,A.Saligny" Iasi 5.125 7.550 7.550 20.225 5.675 7.350 7.350 20.375 5.425 7.600 7.600 20.625 61.225
2 Stefana POPA CSS ,,A.Saligny" Iasi 5.100 7.800 7.800 20.700 4.500 7.500 7.500 19.500 4.275 7.350 7.350 18.975 59.175
3 Stefania OLTEAN LPS Bistrita 4.600 7.300 7.300 19.200 4.650 6.800 6.800 18.250 4.900 6.950 6.950 18.800 56.250
4 Viktoriya IVANIV Bagira - UKR 3.125 7.600 7.600 18.325 3.700 7.650 7.650 19.000 3.500 7.150 7.150 17.800 55.125
5 Timeea ZADIC LPS Bistrita 4.925 7.200 7.200 19.325 3.800 6.900 6.900 17.600 3.900 7.100 7.100 18.100 55.025
6 Livia HARCAN CSM Ploiesti 3.325 7.450 7.450 18.225 3.325 7.450 7.450 18.225 3.100 7.500 7.500 18.100 54.550
7 Cosmina BONDRIS LPS Bistrita 4.250 7.250 7.250 18.750 4.650 6.600 6.600 17.850 3.975 5.850 5.850 15.675 52.275
8 Daria SUSHKO Deriugina School - UKR 3.400 7.050 7.050 17.500 3.800 7.200 7.200 18.200 3.000 6.750 6.750 16.500 52.200
9 Sofiya KOVALYK Bagira - UKR 3.300 6.950 6.950 17.200 3.500 7.250 7.250 18.000 2.475 6.950 6.950 16.375 51.575
10 Andra UNGUREANU CSS ,,A.Saligny" Iasi 3.075 7.500 7.500 18.075 2.500 6.550 6.550 15.600 3.400 6.900 6.900 17.200 50.875
11 Andreea SAVA CSS1 Constanta 2.950 7.150 7.150 17.250 3.400 6.850 6.850 17.100 2.900 6.300 6.300 15.500 49.850
12 Iulia CHIRVASA CSM Ploiesti 2.500 6.900 6.900 16.300 2.850 6.850 6.850 16.550 2.950 6.650 6.650 16.250 49.100
13 Daria MOISA CSS ,,A.Saligny" Iasi 2.750 6.700 6.700 16.150 2.825 6.650 6.650 16.125 2.625 6.550 6.550 15.725 48.000
14 Diana SCOBELEV CSU Brasov 2.925 6.700 6.700 16.325 3.225 6.350 6.350 15.925 3.000 6.200 6.200 15.400 47.650
15 Margaryta OLEKSANDROVA Deriugina School - UKR 2.825 6.850 6.850 16.525 2.550 6.500 6.500 15.550 1.925 6.100 6.100 14.125 46.200
16 Delia GHEORGHE CSM Ploiesti 1.850 6.500 6.500 14.850 1.900 6.200 6.200 14.300 1.425 6.050 6.050 13.525 42.675
17 Ana TOMA CSM Ploiesti 1.150 6.450 6.450 14.050 1.450 6.200 6.200 13.850 1.500 6.200 6.200 13.900 41.800
18 Ana FRINCU CSU Brasov 1.575 6.250 6.250 14.075 1.775 5.750 5.750 13.275 2.125 5.750 5.750 13.625 40.975
19 Valeria FEDIUS Republic of Moldova 2.075 6.000 6.000 14.075 1.600 6.000 6.000 13.600 1.475 5.250 5.250 11.975 39.650
20 Elizaveta LICHII Republic of Moldova 1.900 6.300 6.300 14.500 1.600 5.250 5.250 12.100 1.200 5.250 5.250 11.700 38.300
21 Sophia CLARK Great Britain 0.950 5.550 5.550 12.050 1.150 5.100 5.100 11.350 0.950 5.150 5.150 11.250 34.650

 

1st TRANSILVANIA CUP BRASOV - ROMANIA - 2nd - 5th OF DECEMBER 2011

PREJUNIORS FINALS - HOOP

NR. CRT. NUMELE SI PRENUMELE CLUBUL D1-1 D1-2 D1 D2-1 D2-2 D2 D A1 A2 A3 A4 A E1 E2 E3 E4 E TOTAL
1 VERDES ANDREEA CSS ANGHEL SALIGNY IASI 4.700 4.700 4.700 7.500 7.500 7.500 6.100 7.600 7.500 7.600 7.800 7.600 7.600 7.500 7.600 7.800 7.600 21.300
2 POPA STEFANA CSS ANGHEL SALIGNY IASI 3.500 3.500 3.500 5.250 5.250 5.250 4.375 7.600 7.800 7.300 7.900 7.700 7.600 7.800 7.300 7.900 7.700 19.775
3 VIKTORIA IVANIV BAGIRA ‐UKR 1.950 1.950 1.950 5.350 5.350 5.350 3.650 7.100 7.200 7.500 7.600 7.350 7.100 7.200 7.500 7.600 7.350 18.350
4 DARIA SHUSHKO DERIUGINA ‐UKR 3.200 3.200 3.200 4.450 4.450 4.450 3.825 7.300 7.000 6.800 7.700 7.150 7.300 7.000 6.800 7.700 7.150 18.125
5 LIVIA HARCAN CSM PLOIESTI 2.500 2.500 2.500 4.500 4.500 4.500 3.500 7.200 7.400 6.800 7.500 7.300 7.200 7.400 6.800 7.500 7.300 18.100
6 COSMINA BONDRIS LPS BISTRITA 1.800 1.800 1.800 6.500 6.500 6.500 4.150 6.900 7.200 6.700 6.900 6.900 6.900 7.200 6.700 6.900 6.900 17.950
7 STEFANIA OLTEAN LPS BISTRITA 3.000 3.000 3.000 5.500 5.500 5.500 4.250 6.800 6.800 6.000 6.600 6.700 6.800 6.800 6.000 6.600 6.700 17.250
8 SOFIIA KOVALIK BAGIRA ‐UKR 1.300 1.300 1.300 4.100 4.100 4.100 2.700 7.000 6.800 7.300 6.800 6.900 7.000 6.800 7.300 6.800 6.900 16.500

 

1st TRANSILVANIA CUP BRASOV - ROMANIA - 2nd - 5th OF DECEMBER 2011

PREJUNIORS - HOOP

NR. CRT. NUMELE SI PRENUMELE CLUBUL D1-1 D1-2 D1 D2-1 D2-2 D2 D A1 A2 A3 A4 A E1 E2 E3 E4 E TOTAL
1 Andreea VERDES CSS ,,A.Saligny" Iasi 4.250 4.250 4.250 7.100 7.100 7.100 5.675 7.400 7.300 7.300 7.600 7.350 7.400 7.300 7.300 7.600 7.350 20.375
2 Stefana POPA CSS ,,A.Saligny" Iasi 4.650 4.650 4.650 4.350 4.350 4.350 4.500 7.800 7.200 6.800 7.800 7.500 7.800 7.200 6.800 7.800 7.500 19.500
3 Viktoriya IVANIV Bagira - UKR 1.900 1.900 1.900 5.500 5.500 5.500 3.700 7.800 7.500 7.900 7.000 7.650 7.800 7.500 7.900 7.000 7.650 19.000
4 Stefania OLTEAN LPS Bistrita 2.900 2.900 2.900 6.400 6.400 6.400 4.650 6.800 6.800 6.000 7.300 6.800 6.800 6.800 6.000 7.300 6.800 18.250
5 Livia HARCAN CSM Ploiesti 2.100 2.100 2.100 4.550 4.550 4.550 3.325 7.500 7.700 7.000 7.400 7.450 7.500 7.700 7.000 7.400 7.450 18.225
6 Daria SUSHKO Deriugina School - UKR 3.400 3.400 3.400 4.200 4.200 4.200 3.800 7.300 7.200 6.900 7.200 7.200 7.300 7.200 6.900 7.200 7.200 18.200
7 Sofiya KOVALYK Bagira - UKR 2.100 2.100 2.100 4.900 4.900 4.900 3.500 7.200 7.300 7.400 6.900 7.250 7.200 7.300 7.400 6.900 7.250 18.000
8 Cosmina BONDRIS LPS Bistrita 2.000 2.000 2.000 7.300 7.300 7.300 4.650 6.800 6.300 6.400 6.800 6.600 6.800 6.300 6.400 6.800 6.600 17.850
9 Timeea ZADIC LPS Bistrita 1.900 1.900 1.900 5.700 5.700 5.700 3.800 6.800 7.000 6.200 7.000 6.900 6.800 7.000 6.200 7.000 6.900 17.600
10 Andreea SAVA CSS1 Constanta 2.600 2.600 2.600 4.200 4.200 4.200 3.400 6.900 6.700 6.800 7.300 6.850 6.900 6.700 6.800 7.300 6.850 17.100
11 Iulia CHIRVASA CSM Ploiesti 1.700 1.700 1.700 4.000 4.000 4.000 2.850 6.900 7.000 6.800 6.700 6.850 6.900 7.000 6.800 6.700 6.850 16.550
12 Daria MOISA CSS ,,A.Saligny" Iasi 2.400 2.400 2.400 3.250 3.250 3.250 2.825 6.700 6.400 6.600 6.700 6.650 6.700 6.400 6.600 6.700 6.650 16.125
13 Diana SCOBELEV CSU Brasov 2.200 2.200 2.200 4.250 4.250 4.250 3.225 6.400 6.400 6.200 6.300 6.350 6.400 6.400 6.200 6.300 6.350 15.925
14 Andra UNGUREANU CSS ,,A.Saligny" Iasi 2.000 2.000 2.000 3.000 3.000 3.000 2.500 6.600 6.500 6.000 7.000 6.550 6.600 6.500 6.000 7.000 6.550 15.600
15 Margaryta OLEKSANDROVA Deriugina School - UKR 2.350 2.350 2.350 2.750 2.750 2.750 2.550 6.500 6.500 6.700 6.500 6.500 6.500 6.500 6.700 6.500 6.500 15.550
16 Delia GHEORGHE CSM Ploiesti 0.700 0.700 0.700 3.100 3.100 3.100 1.900 6.200 6.200 6.000 6.300 6.200 6.200 6.200 6.000 6.300 6.200 14.300
17 Ana TOMA CSM Ploiesti 0.900 0.900 0.900 2.000 2.000 2.000 1.450 6.200 5.800 6.200 6.200 6.200 6.200 5.800 6.200 6.200 6.200 13.850
18 Valeria FEDIUS Republic of Moldova 0.700 0.700 0.700 2.500 2.500 2.500 1.600 6.000 5.700 6.000 6.100 6.000 6.000 5.700 6.000 6.100 6.000 13.600
19 Ana FRINCU CSU Brasov 1.000 1.000 1.000 2.550 2.550 2.550 1.775 5.800 5.600 5.700 5.800 5.750 5.800 5.600 5.700 5.800 5.750 13.275
20 Elizaveta LICHII Republic of Moldova 0.550 0.550 0.550 2.650 2.650 2.650 1.600 5.300 5.000 5.200 5.600 5.250 5.300 5.000 5.200 5.600 5.250 12.100
21 Sophia CLARK Great Britain 0.300 0.300 0.300 2.000 2.000 2.000 1.150 5.000 5.500 5.200 5.000 5.100 5.000 5.500 5.200 5.000 5.100 11.350
HC Elena SUCIU Great Britain 1.000 1.000 1.000 3.000 3.000 3.000 2.000 6.000 6.000 5.600 5.400 5.800 6.000 6.000 5.600 5.400 5.800 13.600

 

 

1st TRANSILVANIA CUP BRASOV - ROMANIA - 2nd - 5th OF DECEMBER 2011

PREJUNIORS FINALS - RIBBON

NR. CRT. NUMELE SI PRENUMELE CLUBUL D1-1 D1-2 D1 D2-1 D2-2 D2 D A1 A2 A3 A4 A E1 E2 E3 E4 E TOTAL
1 VERDES ANDREEA CSS ANGHEL SALIGNY IASI 3.300 3.300 3.300 6.800 6.800 6.800 5.050 7.800 7.600 7.000 7.700 7.650 7.800 7.600 7.000 7.700 7.650 20.350
2 POPA STEFANA CSS ANGHEL SALIGNY IASI 4.300 4.300 4.300 4.500 4.500 4.500 4.400 7.800 7.700 6.700 7.500 7.600 7.800 7.700 6.700 7.500 7.600 19.600
3 STEFANIA OLTEAN LPS BISTRITA 2.600 2.600 2.600 5.500 5.500 5.500 4.050 7.200 7.300 6.200 7.600 7.250 7.200 7.300 6.200 7.600 7.250 18.550
4 TIMEEA ZADIC LPS BISTRITA 1.400 1.400 1.400 6.000 6.000 6.000 3.700 7.800 7.300 6.000 7.300 7.300 7.800 7.300 6.000 7.300 7.300 18.300
5 LIVIA HARCAN CSM PLOIESTI 2.000 2.000 2.000 4.000 4.000 4.000 3.000 7.400 7.500 5.800 7.400 7.400 7.400 7.500 5.800 7.400 7.400 17.800
6 VIKTORIA IVANIV BAGIRA ‐UKR 2.350 2.350 2.350 4.000 4.000 4.000 3.175 6.900 6.700 7.300 7.400 7.100 6.900 6.700 7.300 7.400 7.100 17.375
7 SOFIIA KOVALIK BAGIRA ‐UKR 1.950 1.950 1.950 3.800 3.800 3.800 2.875 6.700 6.800 6.800 7.300 6.800 6.700 6.800 6.800 7.300 6.800 16.475
7 DARIA SHUSHKO DERIUGINA ‐UKR 2.050 2.050 2.050 3.500 3.500 3.500 2.775 7.000 6.700 6.600 7.300 6.850 7.000 6.700 6.600 7.300 6.850 16.475

1st TRANSILVANIA CUP BRASOV - ROMANIA - 2nd - 5th OF DECEMBER 2011

PREJUNIORS - RIBBON

NR. CRT. NUMELE SI PRENUMELE CLUBUL D1-1 D1-2 D1 D2-1 D2-2 D2 D A1 A2 A3 A4 A E1 E2 E3 E4 E TOTAL
1 Andreea VERDES CSS ,,A.Saligny" Iasi 4.100 4.100 4.100 6.750 6.750 6.750 5.425 8.000 7.700 7.500 7.300 7.600 8.000 7.700 7.500 7.300 7.600 20.625
2 Stefana POPA CSS ,,A.Saligny" Iasi 3.150 3.150 3.150 5.400 5.400 5.400 4.275 7.400 7.300 7.200 7.500 7.350 7.400 7.300 7.200 7.500 7.350 18.975
3 Stefania OLTEAN LPS Bistrita 3.300 3.300 3.300 6.500 6.500 6.500 4.900 7.300 6.600 6.000 7.300 6.950 7.300 6.600 6.000 7.300 6.950 18.800
4 Timeea ZADIC LPS Bistrita 2.300 2.300 2.300 5.500 5.500 5.500 3.900 7.200 7.300 6.500 7.000 7.100 7.200 7.300 6.500 7.000 7.100 18.100
5 Livia HARCAN CSM Ploiesti 2.300 2.300 2.300 3.900 3.900 3.900 3.100 7.800 7.800 5.600 7.200 7.500 7.800 7.800 5.600 7.200 7.500 18.100
6 Viktoriya IVANIV Bagira - UKR 2.400 2.400 2.400 4.600 4.600 4.600 3.500 7.200 7.100 7.600 7.100 7.150 7.200 7.100 7.600 7.100 7.150 17.800
7 Andra UNGUREANU CSS ,,A.Saligny" Iasi 3.600 3.600 3.600 3.200 3.200 3.200 3.400 6.900 6.900 6.200 6.900 6.900 6.900 6.900 6.200 6.900 6.900 17.200
8 Daria SUSHKO Deriugina School - UKR 3.000 3.000 3.000 3.000 3.000 3.000 3.000 6.900 6.400 6.600 7.000 6.750 6.900 6.400 6.600 7.000 6.750 16.500
9 Sofiya KOVALYK Bagira - UKR 2.200 2.200 2.200 2.750 2.750 2.750 2.475 7.100 6.900 7.000 6.800 6.950 7.100 6.900 7.000 6.800 6.950 16.375
10 Iulia CHIRVASA CSM Ploiesti 2.200 2.200 2.200 3.700 3.700 3.700 2.950 6.500 7.000 6.800 6.000 6.650 6.500 7.000 6.800 6.000 6.650 16.250
11 Daria MOISA CSS ,,A.Saligny" Iasi 2.500 2.500 2.500 2.750 2.750 2.750 2.625 6.500 6.600 6.600 6.500 6.550 6.500 6.600 6.600 6.500 6.550 15.725
12 Cosmina BONDRIS LPS Bistrita 2.350 2.350 2.350 5.600 5.600 5.600 3.975 6.000 5.700 5.700 6.600 5.850 6.000 5.700 5.700 6.600 5.850 15.675
13 Andreea SAVA CSS1 Constanta 2.600 2.600 2.600 3.200 3.200 3.200 2.900 6.400 6.200 5.800 6.800 6.300 6.400 6.200 5.800 6.800 6.300 15.500
14 Diana SCOBELEV CSU Brasov 2.700 2.700 2.700 3.300 3.300 3.300 3.000 6.200 6.200 6.000 6.300 6.200 6.200 6.200 6.000 6.300 6.200 15.400
15 Margaryta OLEKSANDROVA Deriugina School - UKR 1.900 1.900 1.900 1.950 1.950 1.950 1.925 6.100 6.100 6.000 6.400 6.100 6.100 6.100 6.000 6.400 6.100 14.125
16 Ana TOMA CSM Ploiesti 1.350 1.350 1.350 1.650 1.650 1.650 1.500 6.300 6.200 5.600 6.200 6.200 6.300 6.200 5.600 6.200 6.200 13.900
17 Ana FRINCU CSU Brasov 1.700 1.700 1.700 2.550 2.550 2.550 2.125 5.700 5.800 5.000 5.800 5.750 5.700 5.800 5.000 5.800 5.750 13.625
18 Delia GHEORGHE CSM Ploiesti 1.200 1.200 1.200 1.650 1.650 1.650 1.425 6.000 6.200 5.200 6.100 6.050 6.000 6.200 5.200 6.100 6.050 13.525
19 Valeria FEDIUS Republic of Moldova 0.800 0.800 0.800 2.150 2.150 2.150 1.475 5.200 5.000 5.300 5.700 5.250 5.200 5.000 5.300 5.700 5.250 11.975
20 Elizaveta LICHII Republic of Moldova 0.900 0.900 0.900 1.500 1.500 1.500 1.200 5.600 5.100 5.200 5.300 5.250 5.600 5.100 5.200 5.300 5.250 11.700
21 Sophia CLARK Great Britain 0.900 0.900 0.900 1.000 1.000 1.000 0.950 5.300 5.500 5.000 5.000 5.150 5.300 5.500 5.000 5.000 5.150 11.250
HC Elena SUCIU Great Britain 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000

 

 

1st TRANSILVANIA CUP BRASOV - ROMANIA - 2nd - 5th OF DECEMBER 2011

PREJUNIORS FINALS - ROPE

NR. CRT. NUMELE SI PRENUMELE CLUBUL D1-1 D1-2 D1 D2-1 D2-2 D2 D A1 A2 A3 A4 A E1 E2 E3 E4 E TOTAL
1 LIVIA HARCAN CSM PLOIESTI 2.300 2.300 2.300 4.650 4.650 4.650 3.475 7.700 8.000 6.700 7.700 7.700 7.700 8.000 6.700 7.700 7.700 18.875
2 VIKTORIA IVANIV BAGIRAUKR 2.500 2.500 2.500 4.450 4.450 4.450 3.475 7.300 7.300 7.600 7.400 7.350 7.300 7.300 7.600 7.400 7.350 18.175
3 DARIA SHUSHKO DERIUGINA ‐UKR 2.900 2.900 2.900 3.700 3.700 3.700 3.300 7.400 7.000 7.100 7.700 7.250 7.400 7.000 7.100 7.700 7.250 17.800
4 TIMEEA ZADIC LPS BISTRITA 2.200 2.200 2.200 5.400 5.400 5.400 3.800 7.200 6.800 6.500 7.100 6.950 7.200 6.800 6.500 7.100 6.950 17.700
5 ANDREEA SAVA CSS1 CONSTANTA 1.700 1.700 1.700 4.500 4.500 4.500 3.100 6.900 6.800 7.000 7.600 6.950 6.900 6.800 7.000 7.600 6.950 17.000
6 SOFIIA KOVALIK BAGIRAUKR 1.350 1.350 1.350 4.150 4.150 4.150 2.750 7.000 6.700 7.400 6.900 6.950 7.000 6.700 7.400 6.900 6.950 16.650
7 DIANA SCOBELEV CSU BRASOV 1.500 1.500 1.500 4.250 4.250 4.250 2.875 6.900 6.700 6.200 6.900 6.800 6.900 6.700 6.200 6.900 6.800 16.475
8 MARGARITA OLEKSANDROVA DERIUGINA ‐UKR 1.250 1.250 1.250 3.050 3.050 3.050 2.150 6.400 6.700 6.500 6.800 6.600 6.400 6.700 6.500 6.800 6.600 14.950

 

 

1st TRANSILVANIA CUP BRASOV - ROMANIA - 2nd - 5th OF DECEMBER 2011

PREJUNIORS - ROPE

NR. CRT. NUMELE SI PRENUMELE CLUBUL D1-1 D1-2 D1 D2-1 D2-2 D2 D A1 A2 A3 A4 A E1 E2 E3 E4 E TOTAL
1 Stefana POPA CSS ,,A.Saligny" Iasi 4.300 4.300 4.300 5.900 5.900 5.900 5.100 7.900 7.700 7.300 8.000 7.800 7.900 7.700 7.300 8.000 7.800 20.700
2 Andreea VERDES CSS ,,A.Saligny" Iasi 3.500 3.500 3.500 6.750 6.750 6.750 5.125 7.800 7.500 7.000 7.600 7.550 7.800 7.500 7.000 7.600 7.550 20.225
3 Timeea ZADIC LPS Bistrita 2.700 2.700 2.700 7.150 7.150 7.150 4.925 7.800 7.400 6.800 7.000 7.200 7.800 7.400 6.800 7.000 7.200 19.325
4 Stefania OLTEAN LPS Bistrita 2.700 2.700 2.700 6.500 6.500 6.500 4.600 7.300 7.300 6.800 8.000 7.300 7.300 7.300 6.800 8.000 7.300 19.200
5 Cosmina BONDRIS LPS Bistrita 2.500 2.500 2.500 6.000 6.000 6.000 4.250 7.600 7.400 7.100 6.900 7.250 7.600 7.400 7.100 6.900 7.250 18.750
6 Viktoriya IVANIV Bagira - UKR 2.000 2.000 2.000 4.250 4.250 4.250 3.125 7.700 7.500 8.200 7.000 7.600 7.700 7.500 8.200 7.000 7.600 18.325
7 Livia HARCAN CSM Ploiesti 2.400 2.400 2.400 4.250 4.250 4.250 3.325 7.500 7.500 7.200 7.400 7.450 7.500 7.500 7.200 7.400 7.450 18.225
8 Andra UNGUREANU CSS ,,A.Saligny" Iasi 2.900 2.900 2.900 3.250 3.250 3.250 3.075 7.000 7.200 7.800 7.900 7.500 7.000 7.200 7.800 7.900 7.500 18.075
9 Daria SUSHKO Deriugina School - UKR 3.200 3.200 3.200 3.600 3.600 3.600 3.400 7.100 7.000 6.700 7.500 7.050 7.100 7.000 6.700 7.500 7.050 17.500
10 Andreea SAVA CSS1 Constanta 2.000 2.000 2.000 3.900 3.900 3.900 2.950 7.000 7.100 7.200 7.400 7.150 7.000 7.100 7.200 7.400 7.150 17.250
11 Sofiya KOVALYK Bagira - UKR 2.100 2.100 2.100 4.500 4.500 4.500 3.300 7.000 6.900 6.900 7.600 6.950 7.000 6.900 6.900 7.600 6.950 17.200
12 Margaryta OLEKSANDROVA Deriugina School - UKR 3.300 3.300 3.300 2.350 2.350 2.350 2.825 7.000 6.800 6.800 6.900 6.850 7.000 6.800 6.800 6.900 6.850 16.525
13 Diana SCOBELEV CSU Brasov 1.500 1.500 1.500 4.350 4.350 4.350 2.925 6.700 6.300 6.700 7.000 6.700 6.700 6.300 6.700 7.000 6.700 16.325
14 Iulia CHIRVASA CSM Ploiesti 1.000 1.000 1.000 4.000 4.000 4.000 2.500 7.000 7.700 6.800 6.000 6.900 7.000 7.700 6.800 6.000 6.900 16.300
15 Daria MOISA CSS ,,A.Saligny" Iasi 2.600 2.600 2.600 2.900 2.900 2.900 2.750 6.500 6.600 6.800 6.900 6.700 6.500 6.600 6.800 6.900 6.700 16.150
16 Delia GHEORGHE CSM Ploiesti 0.800 0.800 0.800 2.900 2.900 2.900 1.850 6.700 6.800 6.000 6.300 6.500 6.700 6.800 6.000 6.300 6.500 14.850
17 Elizaveta LICHII Republic of Moldova 1.050 1.050 1.050 2.750 2.750 2.750 1.900 6.100 6.200 6.400 6.500 6.300 6.100 6.200 6.400 6.500 6.300 14.500
18 Ana FRINCU CSU Brasov 0.900 0.900 0.900 2.250 2.250 2.250 1.575 6.400 6.200 6.200 6.300 6.250 6.400 6.200 6.200 6.300 6.250 14.075
19 Valeria FEDIUS Republic of Moldova 0.700 0.700 0.700 3.450 3.450 3.450 2.075 6.000 6.000 6.000 6.400 6.000 6.000 6.000 6.000 6.400 6.000 14.075
20 Ana TOMA CSM Ploiesti 0.8 0.800 0.800 1.500 1.500 1.500 1.150 6.500 6.500 5.700 6.400 6.450 6.500 6.500 5.700 6.400 6.450 14.050
21 Sophia CLARK Great Britain 0.600 0.600 0.600 1.300 1.300 1.300 0.950 5.500 5.700 5.600 5.000 5.550 5.500 5.700 5.600 5.000 5.550 12.050
HC Elena SUCIU Great Britain 1.200 1.200 1.200 4.250 4.250 4.250 2.725 6.800 6.500 6.800 6.800 6.800 6.800 6.500 6.800 6.800 6.800 16.325

Clientrul Dvs. de internet este vechi si nu va putea fi folosit pentru a vedea corespunzator noile pagini de internet.

Pentru a vizualiza corect pagina noastra va recomandam sa descarcati si sa instalati gratuit unul din urmatoarele browsere